PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Apsys Polska zarządcą kolejnych czterech centrów handlowych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 maj 2013 16:23

Apsys Polska zarządcą kolejnych czterech centrów handlowych

Firma Apsys Polska została wybrana przez Aerium na zarządcę czterech centrów handlowych zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Toruniu. Obecnie Apsys zarządza już osiemnastoma centrami handlowymi w Polsce.

REKLAMA

Apsys Polska powiększa grono zarządzanych obiektów o 4 nowe centra: „Galeria Bemowo" w Warszawie, „Czyżyny" w Krakowie, „Guliwer" w Łodzi i „Bielawy" w Toruniu. Firma przejmie zarządzanie tymi obiektami w drugiej połowie 2013 roku. W ramach powierzonych Apsys zadań znajdzie się cały zakres usług zarządczych włączając w to zarządzanie nieruchomością i najem oraz wynajem powierzchni handlowych.

Powierzchnia 4 nowych mandatów zarządczych to łącznie 103 000 mkw.

- Fakt, że wiodąca grupa inwestycyjna Aerium powierzyła Apsys zarządzanie swoimi nieruchomościami potwierdza nasze doświadczenie, wiedzę i know-how. Ale przede wszystkim jest rezultatem doskonałych wyników jakie osiąga Apsys w zakresie zarządzania centrami handlowymi - powiedział Fabrice Bansay, Prezes Apsys Polska.

- Jesteśmy zadowoleni z możliwości rozpoczęcia nowej, obiecującej współpracy z Apsys w zakresie zarządzania naszym portfolio handlowym. Apsys dowiódł, że jest najlepszym partnerem dla Aerium, który pomoże nam zwiększyć wartość naszych nieruchomości - dodał Franck Ruimy, Dyrektor Zarządzający Aerium.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA