PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Apsys za sterami Galerii Katowickiej

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 gru 2015 14:28

Apsys za sterami Galerii Katowickiej  Galeria Katowicka

Apsys Polska przejął zarządzanie Galerią Katowicką. Tym samym portfolio zarządcze spółki powiększyło się do 22 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu 835 tys. mkw.

REKLAMA

Portfolio zarządcze Apsys Polska zwiększyło się w 2015 roku o 22 proc. Spółka podpisała pięć umów na zarządzanie: Galerią Katowicką, Europą Centralną w Gliwicach, Focus Parkiem w Rybniku, CH Tulipan w Łodzi i CH Kometa w Toruniu, które oferują łącznie 205 tys. mkw. GLA. Tym samym spółka Apsys Polska powiększyła swój udział w rynku do niemal 10 proc. powierzchni najmu wszystkich centrów handlowych w Polsce. Centra zarządzane przez Apsys znajdują się w 15 miastach i odwiedza je około 110 milionów klientów rocznie. Spółka odnotowała też bardzo dynamiczny, 73 proc. wzrost liczby umów najmu – z niemal 1050 pod koniec 2014 roku do ponad 1820 obecnie.

- W dobie narastającej konkurencji na rynku centrów handlowych oraz zmieniających się wymagań konsumentów kluczowe stały się budowanie długoterminowych kontaktów z najemcami, wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu obsługi klienta, adekwatne działania marketingowe oraz ekologiczne. Aby jeszcze lepiej przewidywać zmiany zachodzące w naszej branży oraz efektywnie na nie odpowiadać powołaliśmy Apsys Lab. Jego eksperci monitorują trendy i nowinki rynkowe oraz tworzą udoskonalone rozwiązania w zakresie obsługi klienta wykorzystując nowe technologie i media społecznościowe – powiedział Fabrice Bansay, CEO Apsys Polska.

Apsys Polska, globalny operator w branży centrów handlowych, działa nie tylko jako zarządca, ale także deweloper, inwestor, menadżer projektu i agent ds. najmu. W 2015 roku spółka zakończyła w Polsce modernizację dwóch centrów handlowych 1 generacji: Rondo w Bydgoszczy i 3 Stawy w Katowicach, przekształcając je w nowoczesne obiekty handlowe odpowiadające na oczekiwania konsumentów XXI wieku. Obecnie Apsys realizuje jeszcze dwa projekty deweloperskie o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 122 tys. mkw. W Poznaniu buduje swój nowy flagowy projekt – Centrum Posnania, które jest jedną z największych nowoczesnych powierzchni handlowo-rozrywkowych w kraju, a zarazem największą inwestycją w sektorze retail w Europie Centralnej. Z kolei w 2016 roku firma rozpocznie rozbudowę zlokalizowanego pod Warszawą Centrum Janki.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA