PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Apteka Ziko w warszawskiej Galerii Bemowo

 • Autor: Propertynews.pl
 • 14 maj 2013 09:27

Apteka Ziko w warszawskiej Galerii Bemowo

W czerwcu do grona najemców warszawskiej Galerii Bemowo dołączy Ziko Apteka. Apteka zlokalizowana będzie na parterze galerii, przy jednym z wejść od strony parkingu i zajmie lokal o powierzchni 160 metrów. Za komercjalizację oraz zarządzanie centrum handlowym Galeria Bemowo, odpowiada firma DTZ Polska.

REKLAMA

- Cieszymy się, iż udało nam się pozyskać nowego, dynamicznie rozwijającego się w Polsce partnera, tym bardziej, że w dzielnicy Bemowo aptek jest mało. Galeria Bemowo jest Centrum lokalnym, dlatego szczególnie dbamy o to, aby oprócz szerokiej oferty punktów handlowych, zapewnić naszym Klientom, mieszkańcom dzielnicy Bemowo i okolic możliwość załatwienia wielu spraw na miejscu, w Galerii. Nasza oferta to sklepy znanych sieciowych marek z modą, ale też szeroki wachlarz usług i punktów specjalistycznych. Apteka Ziko to zatem kolejny krok w kierunku multifunkcjonalności Galerii Bemowo. Zapraszamy do Apteki Ziko od czerwca - mówi Piotr Bombolski, Dyrektor Galerii Bemowo.

Ziko Apteka, to polska sieć ponad 30 aptek i 4 drogerii w 10 miastach Polski oraz 2 sklepy internetowe.

- Bardzo się cieszymy, że udało nam się zrealizować projekt otwarcia Ziko Apteki w Bemowie. Mieszka tu wielu naszych stałych pacjentów, którzy do tej pory musieli dojeżdżać do Ziko w innych dzielnicach. Jesteśmy dumni, że sprostaliśmy ich oczekiwaniom, otwierając Ziko Aptekę w ich dzielnicy. - mówi Monika Tykarska, dyr. Operacyjny Aptek Ziko.

 • Niezadowolony 2014-01-17 09:28:40
  Witam
  Zakupiłem lek w tej aptece Ziko na Bemowie i jestem niezadowolony z wiedzy obsługi ( magistrów farmacji ). Na pytanie czy może być ten lek stosowany u kobiet w ciąży , uzyskałem odpowiedź że tak . Po przeczytaniu ulotki w domu , dowiedziałem się że w ciąży nie można brać tego leku . Oczywiście nie mogłem już dokonać zwrotu bo to nie jest praktykowane w tej aptece . Wniosek : NIE UFAJ MAGISTROM ZIKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A gdyby lek zaszkodził kobiecie w ciąży ? Zero odpowiedzialności .
  Nie polecam .


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA