PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Apteki ważnymi najemcami dla centrów handlowych Stokrotka

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 lut 2013 11:00

W ponad połowie obiektów Stokrotki - w centrach oraz galeriach handlowych - swoją działalność, obok supermarketu spożywczego, prowadzi apteka. Spółka współpracuje zarówno z większymi sieciami (Euro-Apteka, Dbam o Zdrowie czy Cosmedica), jak i lokalnymi przedsiębiorcami. W najbliższym czasie apteki zostaną uruchomione w obiektach Stokrotki we Wrocławiu, Krakowie i Boguchwale.

REKLAMA

- Na miejsce naszych inwestycji wybieramy głównie osiedla większych miast i mniejszych miejscowości. Zależy nam, żeby być jak najbliżej naszych klientów. Takie położenie jest także atrakcyjne dla aptek, które chętnie podejmują z nami współpracę. Korzyści są dwustronne, z oferty apteki korzystają liczni klienci, a my proponujemy kompleksową ofertę w jednym miejscu - mówi Wojciech Słowański, dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami spółki Stokrotka.

Zbigniew Michalak, jeden z lokalnych partnerów spółki, wymienia warunki, jakie sprzyjają uruchomieniu i prowadzeniu apteki w centrach handlowych Stokrotka. - Położenie apteki blisko miejsca zamieszkania, duży parking i sąsiedztwo supermarketu spożywczego to dla klientów wygoda i komfort zakupów, dlatego już od wielu lat prowadzę apteki w obiektach Stokrotki w kilku lokalizacjach w Lublinie - wyjaśnia.

Stokrotka Sp. z o. o. wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Jest kluczową spółką Emperii i jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci handlowych w Polsce. Spółka zarządza ponad 200 obiektami na terenie całego kraju, w tym galeriami i Centrami Handlowymi Stokrotka. Jest właścicielem 192 supermarketów osiedlowych Stokrotka oraz 9 supermarketów delikatesowych Delima.

Galerie i centra handlowe Stokrotka zlokalizowane są na osiedlach większych miast, jak i w mniejszych miejscowościach. W większości obiektów centralne miejsce zajmuje supermarket Stokrotka. W pasażu funkcjonują lokale handlowo-usługowe takie jak apteka, kwiaciarnia, butiki odzieżowe czy drogerie.

Supermarkety Stokrotka mają od 650 do 1100 mkw. powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych, w tym artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol oraz produkty świeże: pieczywo, wędliny, owoce i warzywa. Dopełnieniem oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy sieci.

Read english version of article 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA