PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Arnaud Burlin: Poszukujemy inwestycji, które wpisywałyby się w naszą strategię

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 kwi 2015 09:54

Arnaud Burlin: Poszukujemy inwestycji, które wpisywałyby się w naszą strategię Arnaud Burlin, dyrektor zarządzający na region Europy Centralnej i Austrię, Unibail-Rodamco

Unibail-Rodamco interesują wyłącznie największe centra handlowe w kluczowych miastach. W Polsce spółka skupiła się na Warszawie, ale teraz szykuje się do realizacji projektu we Wrocławiu. Arnaud Burlin, dyrektor zarządzający na region Europy Centralnej i Austrię zdradza w rozmowie z Propertynews.pl, że firma szuka w Polsce kolejnych nisz i możliwości inwestycyjnych.

REKLAMA

Do Unibail-Rodamco w Polsce należy Arkadia, Galeria Mokotów, Warszawa Wileńska, a także część Złotych Tarasów. Nie oznacza to jednak, że spółka nie widzi miejsca na kolejne centra handlowe w stolicy. - Jeżeli znajdziemy na warszawskim rynku jakąś niszę w nowej okolicy, z niską podażą, możemy rozważyć konkretny projekt – mówi Arnaud Burlin.

Zaznacza, że podobnie jest w przypadku rynków lokalnych. - Jeżeli znajdziemy jakąś niszę, to możemy rozważyć realizację nowego projektu, zarówno od postaw jak i w wyniku przejęć. Tak jak to było w przypadku Arkadii czy Galerii Mokotów - dodaje.

- Jeżeli chodzi o plany rozwojowe, aktywnie poszukujemy inwestycji, które wpisywałyby się w naszą strategię – zaznacza.

Wkrótce deweloper wyjdzie z inwestycjami poza stolicę -  do Wrocławia. - Prace związane z realizacją tego projektu właśnie się rozpoczęły. Odpowiednie informacje przekażemy, gdy tylko będziemy mogli ujawnić ostateczną koncepcję, która znajduje się nadal w fazie finalizacji - informuje dyrektor Unibail-Rodamco.

Pytany o silne otoczenie konkurencyjne w stolicy Dolnego Śląska podkreśla, że firma bardzo uważnie analizuje każdy projekt, pod kątem potrzeb klientów w jego strefie oddziaływania. - Jesteśmy zdania, że w przypadku naszego wrocławskiego projektu odpowiemy na te potrzeby - przekonuje.

Unibail-Rodamco wciąż inwestuje w modernizację istniejących centrów handlowych. - Jesteśmy nastawieni na inwestycje długofalowe i chcemy, aby nasze obiekty ciągle się rozwijały. Stale aktualizujemy ofertę sklepów i punktów usługowych oraz modernizujemy infrastrukturę – wyjaśnia Burlin.

Cały wywiad z Arnaud Burlin w najnowszym wydaniu Property Magazine!

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA