PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Arnaud Burlin: Poszukujemy inwestycji, które wpisywałyby się w naszą strategię

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 kwi 2015 09:54

Arnaud Burlin: Poszukujemy inwestycji, które wpisywałyby się w naszą strategię Arnaud Burlin, dyrektor zarządzający na region Europy Centralnej i Austrię, Unibail-Rodamco

Unibail-Rodamco interesują wyłącznie największe centra handlowe w kluczowych miastach. W Polsce spółka skupiła się na Warszawie, ale teraz szykuje się do realizacji projektu we Wrocławiu. Arnaud Burlin, dyrektor zarządzający na region Europy Centralnej i Austrię zdradza w rozmowie z Propertynews.pl, że firma szuka w Polsce kolejnych nisz i możliwości inwestycyjnych.

REKLAMA

Do Unibail-Rodamco w Polsce należy Arkadia, Galeria Mokotów, Warszawa Wileńska, a także część Złotych Tarasów. Nie oznacza to jednak, że spółka nie widzi miejsca na kolejne centra handlowe w stolicy. - Jeżeli znajdziemy na warszawskim rynku jakąś niszę w nowej okolicy, z niską podażą, możemy rozważyć konkretny projekt – mówi Arnaud Burlin.

Zaznacza, że podobnie jest w przypadku rynków lokalnych. - Jeżeli znajdziemy jakąś niszę, to możemy rozważyć realizację nowego projektu, zarówno od postaw jak i w wyniku przejęć. Tak jak to było w przypadku Arkadii czy Galerii Mokotów - dodaje.

- Jeżeli chodzi o plany rozwojowe, aktywnie poszukujemy inwestycji, które wpisywałyby się w naszą strategię – zaznacza.

Wkrótce deweloper wyjdzie z inwestycjami poza stolicę -  do Wrocławia. - Prace związane z realizacją tego projektu właśnie się rozpoczęły. Odpowiednie informacje przekażemy, gdy tylko będziemy mogli ujawnić ostateczną koncepcję, która znajduje się nadal w fazie finalizacji - informuje dyrektor Unibail-Rodamco.

Pytany o silne otoczenie konkurencyjne w stolicy Dolnego Śląska podkreśla, że firma bardzo uważnie analizuje każdy projekt, pod kątem potrzeb klientów w jego strefie oddziaływania. - Jesteśmy zdania, że w przypadku naszego wrocławskiego projektu odpowiemy na te potrzeby - przekonuje.

Unibail-Rodamco wciąż inwestuje w modernizację istniejących centrów handlowych. - Jesteśmy nastawieni na inwestycje długofalowe i chcemy, aby nasze obiekty ciągle się rozwijały. Stale aktualizujemy ofertę sklepów i punktów usługowych oraz modernizujemy infrastrukturę – wyjaśnia Burlin.

Cały wywiad z Arnaud Burlin w najnowszym wydaniu Property Magazine!

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA