PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Atrium Felicity prezentuje świąteczne wydarzenia

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 gru 2015 14:52

Atrium Felicity prezentuje świąteczne wydarzenia

Przez niemal cały miesiąc – od 4 do 30 grudnia – każdego dnia do dyspozycji najmłodszych (i nie tylko) klientów w lubelskim Atrium Felicity będzie m.in. szereg świątecznych warsztatów i animacji, po centrum będzie jeździła prawdziwa kolejka, a w poszczególne weekendy klientom będzie towarzyszyć muzyka na żywo i wiele innych atrakcji.

REKLAMA

– Zbliża się wyjątkowy, świąteczny czas i z tej okazji chcemy sprawić naszym najmłodszym odwiedzającym trochę frajdy wprowadzając ich w wyjątkowy klimat, a ich rodzicom dać komfort swobodnego robienia przedświątecznych zakupów. W tym okresie wszystkie dzieci będą mogły codziennie skorzystać z szeregu ciekawych warsztatów i animacji przygotowywanych przez nasze hostessy, samodzielnie upiec świąteczne pierniczki, a przede wszystkim pojeździć po centrum prawdziwą świąteczną kolejką. W każdy weekend czekają nas również ciekawe imprezy dla całych rodzin – w tym tygodniu rozpoczynamy mikołajkami ze Star Wars i Lego, za tydzień zaplanowaliśmy wspólne kolędowanie, a tuż przed świętami – imprezę z udziałem postaci z bajek Transformers oraz My Little Pony. Zapraszamy do nas serdecznie – zapewniam, że nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych – mówi Michał Nowakowski, dyrektor Atrium Felicity.

Od 4 grudnia rusza bezpłatna świąteczna kolejka, która będzie woziła dzieci po terenie Atrium Felicity. Będzie można z niej skorzystać codziennie aż do 23 grudnia, a potem między 27 a 30 grudnia. Atrakcja będzie dostępna w dni powszednie pomiędzy godz. 13.00 a 19.30 oraz w weekendy pomiędzy 10 a 20.

Od 4 do 23 grudnia (w godz. 13-19 w dni powszednie oraz od 11-19 w weekendy) będą odbywać się także rodzinne animacje świąteczne, prowadzone przez animatorki i hostessy. W programie m.in. wspólne wypiekanie i dekorowanie pierników, pisanie listów do św. Mikołaja, warsztaty kreatywne i wiele innych. Do dyspozycji dzieci będzie także wygrodzona strefa zabawy, wyposażona w miękką wykładzinę, przeznaczona dla młodszych pociech, w której zabawy będą organizować nianie z firmy Nanny Bell Lublin. Korzystanie ze wszystkich tych udogodnień jest bezpłatne.

Począwszy od niedzieli 6 grudnia, codziennie w Atrium Felicity będzie można spotkać się i zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem, który będzie dostępny w godz. 15-19 w tygodniu oraz między 13 a 19 weekendy. Spotkania z Największym Gwiazdorem będą odbywały się aż do 23 grudnia.

W weekend 12 i 13 grudnia w centrum odbędzie się wspólne kolędowanie dla wszystkich. W sobotę 12 grudnia przewodzić mu będą uczniowie ze szkoły muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie, zaś w niedzielę do wspólnego śpiewania zachęcać będą adepci Szkoły Muzycznej Yamaha.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA