PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Atrium Promenada ma swój patent na wykorzystanie przestrzeni podczas remontów

  • Autor: propertynews.pl
  • 20 lis 2017 10:33

Atrium Promenada ma swój patent na wykorzystanie przestrzeni podczas remontów Atrium Promenada, fot. Helena Majewska

Zabawa, edukacja, integracja i sztuka podczas zakupów w centrum handlowym – Atrium Promenada rozszerza strefę rozrywki i wypoczynku, wykorzystując wolne od prac modernizacyjnych przestrzenie w obiekcie. W Atrium Promenada pojawiły się kolaże łączące malarstwo z grafiką oraz atrakcje, rozwijające wrażliwość, estetykę, kreatywność i wiedzę najmłodszych gości centrum. Do współpracy przy projekcie Atrium Promenada zaprosiło znanych artystów – Ivo Nikicia i Kasię Cerazę.

REKLAMA

- W Atrium Promenada trwają zaawansowane prace budowlane. Zdajemy sobie sprawę, że mogą być one uciążliwe dla naszych klientów. Dlatego chcemy zapewnić im komfort podczas zakupów w postaci miejsc wypoczynku i rozrywki. Jako centrum czerpiące ze światowych wzorców, wykorzystujemy do tego celu najnowszy trend na rynku, jakim jest retailtainment – wnętrza Atrium Promenada stały się tzw. „salonem doświadczeń“, w którym cele zakupowe połączyliśmy ze sztuką, edukacją i zabawą – mówi Agata Szczęsna, dyrektor Atrium Promenada.

Na miejsce dostarczające klientom niecodziennych wrażeń centrum przeznaczyło powierzchnię wysłonięć prac budowlanych prowadzonych w Atrium Promenada.

Już teraz na 1. i 2. piętrze głównego pasażu można podziwiać malarskie kreacje Ivo Nikicia, które w połączeniu z designem tworzą unikatowy, pobudzający wyobraźnie świat. Artysta, wywodzący się z pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego, czerpie ze stylistyki street-artowej, którą łączy z techniką laserunku i malarstwem fakturowym. Ivo Nikić przygotował dla centrum specjalną grafikę, która zdobi ściany wschodniego i zachodniego skrzydła głównego pasażu. Eleganckie i stylowe obiekty malarskie artysty wkomponowane w banery, przygotowywane pod kuratelą Your Art Maison Gallery, nawiązują do zakupowego i modowego charakteru centrum.

Atrium Promenada rozszerzyło również strefę wypoczynku dla najmłodszych gości – rozbudowa stworzyła możliwość nowego, tymczasowego rozwiązania, zgodnego z kierunkiem retailtainmentu, w postaci Alejki Ciekawostek. Przestrzeń rozrywki i rekreacji stanowią ciągnące się wzdłuż zabudowań kamieniczki nawiązujące do handlowej ulicy, w duchu której powstają nowe pasaże Atrium Promenada. Rysunki znajdujące się w alejce wykonane są przez znaną ilustratorkę książek dla dzieci, Kasię Cerazę.

Inspirowane kultową obowieścią „Mary Poppins“ kamieniczki, dostarczają najmłodszym klientom centrum atrakcje o walorach edukacyjnych i rozrywkowych. W Alejce Ciekawostek dzieci mogą poczuć się jak kolorowe motyle, ważki czy kolibry, zobaczyć się w krzywym zwierciadle, skompletować szafę, stać się Picassem, zagrać w gry kosmiczne i zmierzyć się z dzikim zwierzęciem. Atrakcje aktywizują i angażują poprzez cykliczne konkursy na kanałach mediów społecznościowych Atrium Promenada. Projekt ma na celu edukację i poszerzenie wiedzy poprzez zabawę i integrację dzieci w różnym wieku – w Alejce Ciekawostek przyjemnie i ciekawie spędzą czas ze swoimi pociechami również rodzice i dziadkowie.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA