PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Atrium wyedukuje warszawiaków

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 lis 2016 14:31

Atrium wyedukuje warszawiaków Atrium Promenada

Trwa społeczna kampania informacyjno-edukacyjna m.st. Warszawy „Masz Prawo”, której celem jest wzrost świadomości warszawiaków w zakresie praw konsumenckich. 19 listopada w Atrium Reduta i 26 listopada w Atrium Promenada klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez ekspertów Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

REKLAMA

Kampania „Masz Prawo” oparta na krótkim haśle i zwracających uwagę projektach graficznych przypomina, jak ważna jest wiedza o prawach i obowiązkach konsumentów, która może zapewnić skuteczniejszą ochronę przed ryzykiem i daje możliwość szybkiego rozstrzygania ewentualnych sporów.

W ramach akcji warszawiacy uzyskają informacje w zakresie zwrotów zakupionego towaru, reklamowania wadliwego produktu czy też wymaganego standardu świadczenia usług. Mogą również skorzystać z nieodpłatnej porady prawnej. 

- Zależy nam na tym, aby nasi klienci dokonywali zakupów i podpisywali umowy w sposób świadomy. Prowadzone badania przez UOKiK oraz dane Miejskiego Rzecznika Konsumentów wyraźnie wskazują, że poziom wiedzy konsumentów na temat ich praw jest niewystarczający, co jednocześnie stawia ich w słabszej pozycji w stosunku do przedsiębiorców. Dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w akcję „Masz Prawo”. Wierzymy, że wpłynie ona na wzrost świadomości naszych klientów o ich prawach i obowiązkach jako konsumentów – mówi Agata Szczęsna, dyrektor Atrium Promenada.

Pierwsza odsłona kampanii potrwa do końca listopada. Jest prowadzona m.in. z wykorzystaniem spotów w komunikacji miejskiej – metrze, tramwajach, autobusach, Szybkiej Kolei Miejskiej oraz w urzędach dzielnic. Kampania jest również promowana w prasie dzielnicowej i ogólnomiejskiej, w głównych warszawskich stacjach radiowych oraz za pośrednictwem materiałów udostępnionych w Ośrodkach Sportu i Rekreacji oraz Zakładach Opieki Zdrowotnej.

 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA