PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Auchan zmodernizował terminale w przejętych sklepach

  • dlahandlu.pl
  • 29 maj 2015 07:45

IBCS Poland, integrator systemów informatycznych, specjalizujący się we wdrożeniach rozwiązań dla logistyki, przeprowadził modernizację i dostosowanie infrastruktury sieci kablowej i radiowej we wszystkich nowych placówkach Auchan w całej Polsce. Prace obejmowały między innymi rekonfigurację sprzętu – terminali mobilnych w 57-miu przejętych przez Auchan supermarketach Real. Wdrożenie trwało 9 miesięcy, a zostało zakończone w grudniu 2014 roku.

REKLAMA

Zmiany są wynikiem zawartej umowy między Grupą Metro AG a Grupą Auchan, której przedmiotem było przejęcie i integracja 57 hipermarketów Real w Polsce. Do sprawnego funkcjonowania systemów obsługujących procesy na hali sprzedaży, konieczna była integracja i dostosowanie m.in. sieci Wi-Fi do standardów i wymogów wypracowanych w spółce Auchan.

- Zakres prac obejmował między innymi ponowną konfigurację sieci Wi-Fi i jej wymianę w niektórych nowych placówkach, a także rekonfigurację urządzeń mobilnych do pracy z nowymi standardami sieci – mówi Marek Groszkowski, kierownik projektu z IBCS Poland.

Konfiguracja i modernizacja sieci usprawnią realizację procesów logistycznych i magazynowych bezpośrednio w miejscu lokowania towarów, a także pozwolą na wsparcie procesów sprzedażowych na terenie części handlowej marketu. Dzięki integracji przejmowane markety Real są spójne pod względem infrastruktury sieci Wi-Fi z placówkami Auchan, co znacznie ułatwia zarządzanie.

- Prace adaptacyjne i wdrożeniowe zrealizowała spółka IBCS Poland, z którą z powodzeniem współpracujemy od wielu lat. Jej konsultanci doskonale rozumieją nasze potrzeby i są w stanie przewidzieć kierunki rozwoju branży. Prace wdrożeniowe zostały przeprowadzone sprawnie i bezkolizyjnie z bieżącym funkcjonowaniem placówek handlowych – mówi Phillippe Delporte, dyrektor IT z Auchan Polska.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA