PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Avans i Sferis wspólnie podbiją rynek RTV/AGD

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 kwi 2013 14:49

Dwie spółki rynku Multimedia/RTV/AGD - Domex Sp. z o.o. będąca właścicielem elektromarketów funkcjonujących pod logo Avans i Media Expert oraz Sferis Sp. z o.o. - podpisały umowę o współpracy handlowej. Jej celem jest zwiększenie potencjału rozwojowego obu sieci handlowych.

REKLAMA

Domex Sp. z o.o. posiadający 250 elektromarketów pod logo Avans i Media Expert, a także współpracujący z siecią ponad 200 franczyzobiorców oraz Sferis Sp. z o.o. posiadający blisko 200 sklepów, salonów partnerskich, wysp w centrach handlowych, punktów odbioru sklepu internetowego i współpracujący z ponad 100 sklepami niezależnymi  - ogłosiły właśnie zacieśnienie relacji w oparciu o umowę o współpracy handlowej.

Przedstawiciele firm podkreślają, że ich wspólny potencjał 750 punktów sprzedaży w całej Polsce, znacznie umocni pozycję obu sieci handlowych. Ma to być także platforma dla dalszego rozwoju.

- Warto zaznaczyć, że decyzja o ścisłej współpracy nie rodzi żadnych zmian prawnych ani personalnych - w sposób znaczący podnosi ona natomiast prestiż obu spółek. Pracownicy naszych sieci mogą mieć pewność, że pracują dla jednych z największych firm w swoich branżach, a także posiadających największe możliwości rozwoju w przyszłości - mówi Arkadiusz Tomala, Prezes Domex Sp. z o. o.

- Widoczna odmienność specjalizacji obu sieci pozwala dostrzec szerokie możliwości w zakresie zacieśnienia współpracy, a tym samym dalszego rozwoju naszych firm - dodaje Michał Iwanciw, Prezes Sferis Sp z o.o.

Umowa o współpracy handlowej pomiędzy Sferis Sp. z o.o. i Domex Sp. z o.o. jest kolejnym krokiem na drodze do umacniania pozycji rynkowej obu spółek. W ubiegłym roku właściciele Domex Sp. z o.o. przejęli markę i sieć elektromarketów Avans, natomiast w styczniu br. za zgodą UOKiK sieć elektromarketów należących do Domex Sp. z o.o. powiększyła się o kolejne 40 sklepów zakupionych od białostockiej spółki Havo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA