PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Avans i Sferis wspólnie podbiją rynek RTV/AGD

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 kwi 2013 14:49

Dwie spółki rynku Multimedia/RTV/AGD - Domex Sp. z o.o. będąca właścicielem elektromarketów funkcjonujących pod logo Avans i Media Expert oraz Sferis Sp. z o.o. - podpisały umowę o współpracy handlowej. Jej celem jest zwiększenie potencjału rozwojowego obu sieci handlowych.

REKLAMA

Domex Sp. z o.o. posiadający 250 elektromarketów pod logo Avans i Media Expert, a także współpracujący z siecią ponad 200 franczyzobiorców oraz Sferis Sp. z o.o. posiadający blisko 200 sklepów, salonów partnerskich, wysp w centrach handlowych, punktów odbioru sklepu internetowego i współpracujący z ponad 100 sklepami niezależnymi  - ogłosiły właśnie zacieśnienie relacji w oparciu o umowę o współpracy handlowej.

Przedstawiciele firm podkreślają, że ich wspólny potencjał 750 punktów sprzedaży w całej Polsce, znacznie umocni pozycję obu sieci handlowych. Ma to być także platforma dla dalszego rozwoju.

- Warto zaznaczyć, że decyzja o ścisłej współpracy nie rodzi żadnych zmian prawnych ani personalnych - w sposób znaczący podnosi ona natomiast prestiż obu spółek. Pracownicy naszych sieci mogą mieć pewność, że pracują dla jednych z największych firm w swoich branżach, a także posiadających największe możliwości rozwoju w przyszłości - mówi Arkadiusz Tomala, Prezes Domex Sp. z o. o.

- Widoczna odmienność specjalizacji obu sieci pozwala dostrzec szerokie możliwości w zakresie zacieśnienia współpracy, a tym samym dalszego rozwoju naszych firm - dodaje Michał Iwanciw, Prezes Sferis Sp z o.o.

Umowa o współpracy handlowej pomiędzy Sferis Sp. z o.o. i Domex Sp. z o.o. jest kolejnym krokiem na drodze do umacniania pozycji rynkowej obu spółek. W ubiegłym roku właściciele Domex Sp. z o.o. przejęli markę i sieć elektromarketów Avans, natomiast w styczniu br. za zgodą UOKiK sieć elektromarketów należących do Domex Sp. z o.o. powiększyła się o kolejne 40 sklepów zakupionych od białostockiej spółki Havo.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA