PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Axi Immo komercjalizuje centra handlowe w Turku i Trójmieście

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 maj 2011 08:51

Axi Immo komercjalizuje centra handlowe w Turku i Trójmieście

Spółka Axi Immo skomercjalizuje dwa centra handlowe typu convenience. Pierwsza inwestycja zostanie zlokalizowana w należącej do aglomeracji trójmiejskiej wsi Kowale. Kolejna pojawi się w 30-tysięcznym Turku.

REKLAMA

Centrum Handlowe Kowale zlokalizowane zostanie przy ulicy Staropolskiej w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej S6 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 221. Jego najbliższe sąsiedztwo stanowią takie inwestycje jak: Fashion House Gdańsk, Rental Park oraz Pomorski Park Handlowy. Bezpośrednio przy działce znajduje się market Biedronka. Inwestorem tego przedsięwzięcia jest Impress sp. z o.o.

Dwukondygnacyjny obiekt handlowy będzie miał 4,7 tys. mkw. powierzchni GLA na której znajdzie się 30 lokali handlowo-usługowych. Przy centrum powstanie parking dla 160 aut. Inwestor dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę. Zakończenie inwestycji zaplanowano na II kw. 2012 roku.

Galeria Turek będzie pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym w mieście i całej okolicy. Projekt zostanie zlokalizowany w niewielkiej odległości od centrum miasta przy ulicy Milewskiego 8, w pobliżu głównych arterii handlowych i komunikacyjnych miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również dworzec PKS.

Całkowita powierzchnia przeznaczona na wynajem wynosić będzie ok. 4 tys. mkw. z czego ponad 2,5 tys. przeznaczone zostanie pod handel i usługi.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA