PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Balmain stawia na Polskę. Zbuduje trzy centra handlowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 cze 2013 12:08

Balmain Asset Management jest bardzo zainteresowany prowadzeniem dalszej działalności w Polsce. - Dostrzegamy ciągle pojawiające się okazje - mówi w rozmowie z Propertynews.pl James Turner, dyrektor zarządzający Balmain Asset Management.

REKLAMA

Jeśli chodzi o najbliższe plany firmy Balmain Asset Management, jej działalność będzie koncentrowała się na sprzedaży części aktywów. - Sprzedajemy niewielkie portfolio nieruchomości o wartości od 35 do 40 mln euro. Czynimy to głównie z powodu konieczności zamknięcia projektów joint venture - mówi James Turner.

Balmain będzie także realizował kolejne przedsięwzięcia we współpracy z  NBGI. - Wstępnie chcemy zbudować trzy kolejne centra handlowe, takie jak w Starachowicach, które razem z Tesco składałyby się z 20-25 sklepów. Jeszcze nie wyznaczyliśmy terminu realizacji tych zamiarów. NBGI oraz Balmain wspólnie przyglądają się nowym okazjom - tłumaczy dyrektor zarządzający firmy.

Jak zapowiada Turner, nowe projekty mogłyby powstawać w miastach liczących od 60 do 75 tys. mieszkańców z odpowiedniemi warunkami dla funkcjonowania głównych najemców. 

Według dyrektora zarządzającego Balmain Asset Management, obecna sytuacja na polskim rynku nieruchomości może przyciągać zagranicznych inwestorów. - Inwestorzy, którzy poszukują okazji w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech w opinii wielu ekspertów są zainteresowani także i Polską, ze względu na status jej rynku - najważniejszy w regionie Europy Centralnej - tłumaczy w rozmowie z Propertynews.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA