PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Beacony w Galerii Pomorskiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 maj 2015 10:58

Galeria Pomorska, jako pierwsze centrum w regionie wdrożyło, wspólnie z firmą Qpony.pl, technologię budowania relacji z klientami w oparciu o lokalizację. Infrastruktura wykorzystuje beacony krakowskiego start-upu Kontakt.io, które umożliwiają precyzyjną mikro-lokalizację. Komunikacja możliwa jest dzięki zasięgowi aplikacji Qpony- z której w całej Polsce korzysta ponad 250 000 użytkowników miesięcznie.

REKLAMA

W Galerii Pomorskiej system działa na 17 nadajnikach, które zostały rozmieszone w taki sposób, aby w każdej chwili klient był w zasięgu przynajmniej dwóch z nich.

Tylko w pierwszym tygodniu od implementacji użytkownicy będący w okolicy Galerii otrzymali 4637 notyfikacji na telefon z informacją o promocji -20 proc. w KappAhl, dostępnej tylko w Galerii Pomorskiej. Codziennie około 700 klientów znajduje się w zasięgu beaconów. Informacje o bieżących ofertach w Galerii Pomorskiej trafiają do 15 proc. z nich.

- Liczby te cały czas rosną również dzięki zaangażowaniu Galerii w popularyzację aplikacji Qpony, w której dostępne są wszystkie oferty rabatowe Galerii Pomorskiej. Budowanie zaangażowania klienta centrum i dostarczanie jemu wartości poprzez kanał mobilny jest częścią naszej długoterminowej strategii - mówi Izabella Knitter-Chmara, marketing manager Galerii Pomorskiej.

Galeria Pomorska jest trzecim centrum handlowym w Polsce, które zdecydowało się na wdrożenie technologii BLE i kolejnym, które postanowiło wykorzystać zasięg aplikacji Qpony.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA