PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bogusz Kruszyński: nasze sieci radzą sobie nawet w nieprzyjaznych warunkach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 sty 2016 13:04

Bogusz Kruszyński: nasze sieci radzą sobie nawet w nieprzyjaznych warunkach

Pomimo ciepłej aury w grudniu, sieci należące do Grupy Redan osiągnęły wzrost przychodów. - To pokazuje, że obie sieci handlowe są dobrze rozpoznawalne, mają silną pozycję na rynku i potrafią radzić sobie także w mniej korzystnych warunkach - tłumaczy Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

REKLAMA

O 12 procent, do 67 mln zł wzrosły w grudniu obroty Grupy Redan, w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku. Narastająco w całym 2015 r. przychody Grupy handlującej odzieżą w sieci modowej Top Secret oraz dyskontowej TXM textilmarket zwiększyły się o 11 proc., do 555 mln zł. 

- W grudniu, pomimo wyjątkowo ciepłej aury ograniczającej popyt na zimową ofertę, uzyskaliśmy poprawę sprzedaży zarówno w segmencie modowym i dyskontowym. To pokazuje, że obie sieci handlowe są dobrze rozpoznawalne, mają silną pozycję na rynku i potrafią radzić sobie także w mniej korzystnych warunkach. Liczymy, że przy bardziej sprzyjającej pogodzie będziemy osiągali znacznie większe dynamiki sprzedaży - powiedział Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

Grupa Redan w grudniu 2015 r. osiągnęła łącznie 67 mln zł przychodów, czyli o 12 proc. więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. W efekcie w skali całego 2015 r. obroty wyniosły 555 mln zł i były wyższe o 11 proc. w ujęciu r./r. Powierzchnia całej sieci handlowej grupy na koniec grudnia wyniosła 121 tys. mkw., co oznacza wzrost o 12 proc. w odniesieniu do grudnia 2014 r.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA