PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bogusz Kruszyński: nasze sieci radzą sobie nawet w nieprzyjaznych warunkach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 sty 2016 13:04

Bogusz Kruszyński: nasze sieci radzą sobie nawet w nieprzyjaznych warunkach

Pomimo ciepłej aury w grudniu, sieci należące do Grupy Redan osiągnęły wzrost przychodów. - To pokazuje, że obie sieci handlowe są dobrze rozpoznawalne, mają silną pozycję na rynku i potrafią radzić sobie także w mniej korzystnych warunkach - tłumaczy Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

REKLAMA

O 12 procent, do 67 mln zł wzrosły w grudniu obroty Grupy Redan, w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku. Narastająco w całym 2015 r. przychody Grupy handlującej odzieżą w sieci modowej Top Secret oraz dyskontowej TXM textilmarket zwiększyły się o 11 proc., do 555 mln zł. 

- W grudniu, pomimo wyjątkowo ciepłej aury ograniczającej popyt na zimową ofertę, uzyskaliśmy poprawę sprzedaży zarówno w segmencie modowym i dyskontowym. To pokazuje, że obie sieci handlowe są dobrze rozpoznawalne, mają silną pozycję na rynku i potrafią radzić sobie także w mniej korzystnych warunkach. Liczymy, że przy bardziej sprzyjającej pogodzie będziemy osiągali znacznie większe dynamiki sprzedaży - powiedział Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

Grupa Redan w grudniu 2015 r. osiągnęła łącznie 67 mln zł przychodów, czyli o 12 proc. więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. W efekcie w skali całego 2015 r. obroty wyniosły 555 mln zł i były wyższe o 11 proc. w ujęciu r./r. Powierzchnia całej sieci handlowej grupy na koniec grudnia wyniosła 121 tys. mkw., co oznacza wzrost o 12 proc. w odniesieniu do grudnia 2014 r.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA