PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bonarka City Center podsumowała tegoroczne wyniki

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 wrz 2013 09:54

W pierwszych ośmiu miesiącach 2013 roku centrum handlowe Bonarka City Center w Krakowie zanotowała 6,4-proc. wzrost odwiedzalności w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku - poinformowali przedstawiciele obiektu.

REKLAMA

Bonarka City Center prowadzi intensywne działania rekomercjalizacyjne. Od początku roku przyjęła pod swój dach kilka nowych marek, w tym największy w Polsce sklep Mango. Ekspansję swojej oferty w Bonarce przeprowadziło także LPP. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi ulokowaniem biznesu w krakowskim centrum.

- W dojrzałym rynkowo centrum, jakim jest Bonarka, utrzymywanie tendencji wzrostowej odwiedzalności jest wyzwaniem. Kiedy nie można już bazować na efekcie nowinki rynkowej i ciekawości klienta, trzeba wykazać się strategicznym myśleniem o rozwoju centrum i dobrą znajomością swojej grupy docelowej. 6,4-proc. wzrost odwiedzalności BCC to bardzo dobry wynik, szczególnie na tle rynku, który ogółem w tym okresie zanotował spadek - komentuje Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TriGranit Management.

Bonarka City Center prowadzi także konsekwentną działalność promocyjno-reklamową. Drugi rok z rzędu „twarzą" Bonarki jest aktorka Małgorzata Kożuchowska. Akcenty reklamowe zostały rozłożone na dwa kluczowe wyróżniki BCC: bogatą ofertę i przyjazną atmosferę centrum.

- (...) Badania wskazują, że klienci cenią Bonarkę za szeroki wybór atrakcyjnych produktów oraz przyjemną atmosferę zakupów. Chcemy rozwijać te zalety zarówno w codziennej działalności centrum, jak i poprzez uwypuklenie ich w reklamie - dodaje Marcin Berendt, Marketing Manager, TriGranit Management.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA