PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BSC Real Estate Advisors bierze w zarządzanie cztery centra handlowe

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 lip 2017 14:15

 BSC Real Estate Advisors bierze w zarządzanie cztery centra handlowe CH Borek we Wrocławiu

Firma BSC Real Estate Advisors objęła zarządzanie w czterech obiektach handlowych w Polsce należących do Tristan Capital Partners. To efekt rozszerzenia dotychczasowej współpracy.

REKLAMA

1 czerwca br. Tristan Capital Partners przekazał zarządzanie portfolio 4 obiektów handlowych
w Polsce firmie BSC Real Estate Advisors. Są to: Park Handlowy Arena w Gliwicach, Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu, Galeria Handlowa Turzyn w Szczecinie i Centrum Handlowe Dąbrówka w Katowicach.

Nieruchomości znajdujące się w portfolio to wielopoziomowe obiekty handlowe, o łącznej powierzchni 120 tys. m2 GLA. BSC Real Estate Advisors przejęła łącznie 240 umów najmu, w tym umowy z takimi najemcami jak: Grupa LPP, H&M, Sephora, Douglas, Euro RTV, Media Expert, CCC, Deichmann czy Pepco.

BSC Real Estate Advisors przejęła pełne zarządzenie nieruchomościami, będące uzupełnieniem wcześniejszej współpracy z Tristan Capital Partners w zakresie komercjalizacji, zarządzania projektami i koordynacji prac najemców w tych obiektach.

- Przejęcie tych obiektów powiększa nasze portfolio w zakresie zarządzania nieruchomościami do 11 centrów handlowych, 1,782 umów najmu i ponad 250,000m2 zarządzanej powierzchni. Jest kolejnym krokiem w rozwijaniu tej gałęzi naszego biznesu, po przejęciu 3 obiektów Rockcastle w 2016 roku. Zarządzenie nieruchomościami to jedna z najszybciej rozwijających się usług w BSC Real Estate Advisors a klienci cały czas doceniają nasze możliwości i doświadczenie w tym zakresie - komentuje Tim Rylance, partner nadzorujący zarządzanie obiektami w BSC REA.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni i pełni entuzjazmu, że w tak krótkim czasie po utworzeniu nowej spółki, udało się nam wygrać przetarg na zarządzanie tak dużym portfolio. To podkreśla zaufanie jakim darzą nas klienci i ich przekonanie o naszych kompetencjach oraz jakość pracy - mówi Jason Sharman, Partner Zarządzający w BSC REA.

Jak dodaje Karol Bartos, dyrektor w Tristan Capital, niezwykle ważne jest, aby wszystkie nieruchomości Tristan Capital Partners były dobrze zarządzane. Inwestycje z portfela Coal nie stanowią wyjątku. BSC Real Estate Advisors zostało wybrane na zarządcę ze względu na swoje doświadczenie, wiedzę i standardy współpracy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA