PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Burger King debiutuje z nowym formatem w Polsce

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 cze 2016 12:17

Burger King debiutuje z nowym formatem w Polsce Burger King

7 czerwca Burger King otworzy pierwszą restaurację drive thru w Gdańsku. Będzie to jednocześnie pierwszy lokal „przy trasie” funkcjonujący pod szyldem spółki Burger King Polska.

REKLAMA

Nowa restauracja otwarta zostanie w Gdańsku przy ul. Jana Pałubickiego 10, obok stacji Shell. Będzie to wolnostojący lokal z 68 miejscami siedzącymi i okienkiem dla zmotoryzowanych. W restauracji znajdzie się też specjalny plac zabaw dla całych rodzin. Przestrzeń tę wyposażono w stoły do gier interaktywnych oraz system wyświetlający na podłodze oraz ścianie lokalu gry i animacje angażujące do zabaw ruchowych. Ponadto restauracja o powierzchni blisko 400 mkw. wyróżnia się nowoczesnym wystrojem, opracowanym zgodnie z najnowszą koncepcją projektową marki, tzw. prime image. Z okazji otwarcia 100 pierwszych klientów otrzyma darmowe burgery Whopper Jr.

Spółka Burger King Polska powstała pod koniec 2014 roku, a jej celem jest zdynamizowanie rozwoju sieci franczyzowej - prowadzonej do tej pory przez Amrest i Autogrill - poprzez współpracę z indywidualnymi przedsiębiorcami i rodzinnymi firmami. Burger King Polska stawia też na tworzenie własnej struktury operacyjnej i ekspansję organiczną marki, czyli rozbudowę sieci własnych restauracji. Lokale typu drive thru otwierane będą w dwóch typach lokalizacji: obsługujących ruch tranzytowy, przy stacjach paliw oraz miejskich, w tym np. na parkingach centrów handlowych.

Obecnie w Polsce Burger King ma 44 restauracje, zlokalizowane w 22 miejscowościach, głównie w dużych aglomeracjach lub przy węzłach autostradowych. Restauracja przy stacji Shell w Gdańsku jest ósmą, którą Burger King Polska otworzył pod własnym szyldem i pierwszą w tym formacie.

 

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA