PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

By centra tętniły życiem. Wyjątkowy konkurs dla startupów

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 05 mar 2018 07:21

By centra tętniły życiem. Wyjątkowy konkurs dla startupów

Immochan organizuje pierwszy międzynarodowy konkurs „Beyond Retail Challenge”, którego celem jest przekształcenie centrów handlowych w zrównoważone, inteligentne i tętniące życiem miejsca. Udział w nim składa się z trzech etapów. 

REKLAMA

W 2016 roku Immochan obchodziła 40-lecie istnienia na świecie. Od tamtego czasu firma rozpoczęła realizację ambitnego projektu - zdefiniowania i wdrożenia „Wizji 2030". Wizja ta polega na tworzeniu więzi pomiędzy ludźmi. Wychodząc poza doświadczenie w handlu, Immochan planuje tworzyć miejsca, w których ludzie mogliby się spotykać, dzielić emocjami i nawiązywać znajomości. Miejsca oferujące informacje, rozwiązania oraz usługi połączone z tkanką miejską, lokalną społecznością i gospodarką.

 Tak narodził się pomysł konkursu „Beyond Retail Challenge”. We współpracy z Agorize, platformą łączącą przedsiębiorstwa i innowatorów, Immochan oferuje firmom rozpoczynającym działalność i przedsiębiorcom możliwość przedstawienia nowatorskich projektów, wpisujących się w wizję firmy. Konkurs odbywa się w 13 krajach, a zgłoszenia można składać do 25 marca 2018 roku poprzez platformę Agorize.

Za inicjatywą Immochan stoi chęć otwarcia się na świat oraz współpraca z przedstawicielami różnorodnych dziedzin, by móc projektować lepsze miejsca do życia. „Beyond Retail Challenge” to przedsięwzięcie realizowane we współpracy z Agorize, wiodącą platformą do organizowania otwartych konkursów innowacyjnych online. Rozwiązanie umożliwia firmom kontakt z ponad pięcioma milionami innowatorów (studentami, twórcami startupów, programistami, przedsiębiorcami), pomagając im wprowadzać innowacje i wyławiać najlepsze talenty.

Konkurs odbywa się w 13 krajach, w których działa Immochan: we Francji, na Węgrzech, w Luksemburgu, Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, na Ukrainie, we Włoszech, w Chinach, na Tajwanie oraz w Wietnamie.

W pierwszym etapie kandydaci mogą do 25 marca składać zgłoszenia. Kandydaci powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy opisujący ich startup. Następnie powinni przedstawić prezentację zawierającą szczegóły swojego projektu, w tym opis korzyści, jakie zapewni on Immochan i problemów, jakie rozwiązuje. Trzeba również wybrać kraj, w którym kandydaci chcą zrealizować swój projekt. Po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa składająca się z pracowników firmy Immochan oraz pracowników firm trzecich, posiadających odpowiednią wiedzę specjalistyczną, wybierze około 30 zespołów, które przejdą do etapu drugiego.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA