PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bytom na dużym plusie w październiku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 lis 2015 10:11

Bytom na dużym plusie w październiku Sklep Bytom

Sieć Bytom zanotowała w październiku br. znaczący wzrost przychodów. Były one wyższe o ponad 31 proc. w stosunku do ubiegłego roku.

REKLAMA

Łączne przychody sieci Bytom w październiku wyniosły 11 mln złotych. Przed rokiem było to 8,37 mln złotych. Narastająco, od styczna, przychody osiągnęły poziom prawie 101 mln złotych. To o ponad 28 proc. więcej niż w ubiegłym roku - 78,64 mln złotych.

Duży wzrost przychodów dotyczy szczególnie sprzedaży detalicznej. W październiku wyniosła ona 10,81 mln złotych - o ponad 29 proc. więcej niż w 2014 roku. Od stycznia było to 96,16 mln złotych, czyli o 30,9 proc. więcej niż przed rokiem.

Marża detaliczna wyniosła w październiku 6,3 mln złotych. Przed rokiem było to 4,9 mln złotych.

Firma Bytom, specjalizująca się w tworzeniu i dystrybucji mody męskiej, rozpoczęła swoją działalność w lipcu 1945 roku. Od 1995 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA