PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

C&A najemcą Centrum Handlowego Dekada w Sieradzu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 cze 2011 13:56

Dekada, powstające w Sieradzu centrum handlowe, podpisała umowę najmu powierzchni z marką odzieżową C&A. Spółka wynajęła 822 mkw.

REKLAMA

- C&A to jeden z najważniejszych najemców centrów handlowych. Sklep pod kilkoma brandami oferuje ubrania dla całej rodziny(...). Cieszy nas, że możemy zaoferować mieszkańcom Sieradza i okolic zakupy w tak znanym sklepie - mówi Aleksander Walczak, prezes Grupy Foren.

Firma C&A jest firmą rodzinną. Została założona przez braci Clemensa i Augusta Brenninkmeijer w 1841 roku. 20 lat później otworzyli oni pierwszy sklep C&A. W 1911 r. spadkobiercy założycieli ruszyli na podbój Niemiec i otworzyli placówkę w Berlinie. Dalszy rozwój firmy miał miejsce w dwudziestoleciu międzywojennym, gdy C&A weszło na rynek brytyjski. Po II wojnie ekspansja firmy początkowo uległa zahamowaniu, ale w latach 60. znowu zaczęła wchodzić do nowych krajów, także poza Europą. Aktualnie firma C&A jest obecna w 19 europejskich państwach, w których prowadzi ponad 1400 sklepów. Zatrudnia w nich 36 tys. pracowników. Ponadto marka znana jest w Chinach, Brazylii i Meksyku.

Galeria Dekada w Sieradzu będzie nowoczesnym, regionalnym centrum handlowo-usługowym, zlokalizowanym w centrum miasta. Będzie mieć ponad 20 000 mkw. powierzchni całkowitej, w tym ok. 10 000 mkw. przeznaczonej pod wynajem. W parterowej galerii znajdzie się hipermarket Tesco i ok. 50 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Parking pomieści 330 aut. Otwarcie centrum planowane jest na 5 listopada 2011 roku.

Inwestorem jest Ingeborg Investments sp. z o.o., spółka z grupy Foren. Za wynajem powierzchni handlowej odpowiada BOIG Property Consulting, spółka wchodząca do grupy The Blue Ocean Investment Group.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA