PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Carrefour zakończył modernizację hipermarketu Warszawa Wileńska

  • www.portalspozywczy.pl
  • 25 kwi 2014 14:26

Sieć Carrefour Polska zakończyła proces remodelingu hipermarketu działającego w Centrum Warszawa Wileńska na stołecznej Pradze. Nowa, bardziej nowoczesna i atrakcyjna wizualizacja, a także nowy układ wewnętrzny sklepu jest elementem procesu większych zmian, które przechodzi od 2013 r. cała galeria handlowa.

REKLAMA

Prace w hipermarkecie Carrefour Warszawa Wileńska zakończyły się kilkanaście dni temu, obecnie wprowadzane są poprawki i usprawnienia w funkcjonowaniu sklepu i obsługi klientów. Hipermarket w nowej odsłonie nawiązuje swoją kolorystyką i stylistyką do placówek, które zostały przez sieć Carrefour poddane remodelingowi w ciągu ostatnich 2-3 lat, m.in. Carrefour Arkadia, Carrefour Reduta, czy Carrefour Targówek.

Hipermarket Carrefour przeszedł permanentną zmianę począwszy od układu hali sprzedaży, przez nowe bardziej atrakcyjne wizualnie i czytelne oznaczenie działów. Przy wejściu do hipermarketu po prawej stronie znajduje się Strefa Szybkich Zakupów, a także punkt z usługami finansowymi, które następnie przechodzą w linię kas (oprócz kas tradycyjnych, znajdują się tam kasy samoobsługowe, a także system jednej kolejki). Po prawej stronie ulokowano Punkt Obsługi Klienta. Na terenie sklepu funkcjonują następujące działy: Aktualna oferta sezonowa; Aktualna oferta; Artykuły kuchenne; Zabawki; Kultura Multimedia / AGD; Sport / Bagaż; Wyposażenie domu; Auto / Majsterkowanie; Artykuły dla zwierząt; Tekstylia; Perfumeria; Świat Dziecka; Drogeria; Napoje; Alkohole; Chipsy / Przekąski; Piwo; Warzywa i owoce; Mrożonki luz; Bakalie; Pieczywo; Słodycze; Kawy / Herbaty; Artykuły Śniadaniowe; Cukier, mąka, dodatki cukiernicze; Konserwy; Sosy, przyprawy, Oleje; Nabiał; Mrożonki; Artykuły na wagę; Mleko; Cukiernia; Wędliny / Sery; Mięso / Drób / Ryby.

Na terenie hipermarketu Carrefour o łącznej powierzchni (razem z magazynem) ok. 17,5 tys. mkw. (dane z informacji nt. budowy CH Wileńska - red.) działa działa m.in. punkt gastronomiczny Hot Point Cafe and Bistro, a także własna piekarnia, cukiernia i wędzarnia. Co ciekawe klienci stoiska mięsnego, mogą obserwować przez przeszkoloną ścianę, proces rozbioru mięsa, który prowadzony jest na terenie sklepu.

Zmiany wprowadzone w hipermarkecie Carrefour Warszawa Wileńska są o tyle ciekawe, że według wcześniejszych zapowiedzi władz sieci, zmiany w tym hipermarkecie nie miały być wprowadzone, m.in. ze względu na specyficznego klienta, jego upodobania zakupowe i "cieńszy" portfel.

Jak dowiedział się serwis www.portalspozywczy.pl, za zmianami w sferze wizualnej, nie pójdą zbyt duże modyfikacje w ofercie asortymentowej, która będzie nadal dostosowana do potrzeb odwiedzających klientów.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA