PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE będzie zarządzać łódzką Sukcesją

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 kwi 2015 12:23

CBRE będzie zarządzać łódzką Sukcesją Sukcesja

Do portfolio nieruchomości zarządzanych przez dział Asset Services CBRE dołączy łódzkie centrum handlowo-rozrywkowe Sukcesja, o powierzchni wynajmu ponad 46 tys. mkw. Firma odpowiedzialna będzie za koordynację otwarcia obiektu, a następnie za kompleksowe usługi zarządzania nieruchomością, komercjalizację powierzchni handlowych oraz działania marketingowe.

REKLAMA

Sukcesja to największy obiekt handlowy dla którego dział Asset Services CBRE świadczyć będzie usługi zarządzania.

Sukcesja zlokalizowana jest przy al. Politechniki 5 w Łodzi, nieopodal ulicy Piotrkowskiej oraz hal Międzynarodowych Targów Łódzkich.

W kompleksie mieścić się będzie galeria handlowa z licznymi sklepami oraz marketem spożywczy, a także z unikatowym w Polsce konceptem Fashion Corner – dedykowanym promocji młodych projektantów, poprzez udostępnianie im elastycznych, showroomowych przestrzeni. Dodatkowo w centrum zaprojektowano część rozrywkowo-rekreacyjną obejmującą kino, kręgielnię a także food court z licznymi restauracjami i kawiarniami. Dla wygody klientów „Sukcesji” zaplanowany został dwukondygnacyjny parking, znajdujący się nad galerią handlową. Inwestorem obiektu jest łódzka spółka Fabryka Biznesu.

Sukcesja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu. Projekt zakłada stworzenie jednego z najnowocześniejszych centrów handlowych w Polsce, w oparciu o najnowsze proekologiczne i energooszczędne technologie, z wykorzystaniem m.in. kolektorów słonecznych, tzw. ledowego oświetlenia, odnawialnej energii i szarej wody. Sukcesja została dostosowana do wymogów międzynarodowego certyfikatu zrównoważonego rozwoju BREEAM i zatwierdzona przez BRE Global Ltd. Cały obiekt będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Za koncepcję architektoniczną odpowiedzialne było studio Group-Arch z Wrocławia.

- Celem stworzenia centrum handlowo-rozrywkowego Sukcesja było dostarczenie nowego miejsca nie tylko robienia zakupów, ale też spędzania wolnego czasu łodzian, mieszkańców aglomeracji łódzkiej, turystów i gości biznesowych. Przeprowadziliśmy wnikliwe analizy lokalnego rynku oraz siły nabywczej, zbadaliśmy również potrzeby konsumentów oraz trendy w rozwoju rynku powierzchni handlowych i nie mam wątpliwości, że Sukcesja będzie wkrótce najbardziej kompleksowym miejscem w Łodzi do spędzania wolnego czasu. Jestem ogromnie zadowolony, że nasz projekt wspiera firma CBRE. Wierzę, że doświadczenie i wiedza zespołu a także zrozumienie projektu pozwolą nam na wypracowanie rozwiązań korzystnych dla każdego użytkownika obiektu - komentuje
Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu, inwestor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA