PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE Global Investors będzie ubiegał się o certyfikat BREEAM dla CH Ogrody

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 lut 2012 16:15

CBRE Global Investors będzie ubiegał się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego Centrum Handlowego Ogrody, którego rozbudowa rozpocznie się w III kwartale br.

REKLAMA

Jak podaje inwestor, nowy budynek CH Ogrody od początku projektowany był w zgodzie z zasadami zrównoważonej architektury.

"CBRE Global Investors zlecił projektantom rozbudowy inwestycji wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, mających na celu ochronę środowiska i zrównoważony rozwój. Zarówno fasada obiektu, wykonana ze szlachetnych materiałów, jak i technologie budowlane, zagwarantują wysoką estetykę i jakość architektoniczną rozbudowanej inwestycji" - czytamy w informacji.

CH Ogrody działa od 2002 roku. W ramach rozbudowy oferta centrum powiększy się o 75 lokali handlowych i usługowych - do łącznej liczby ok. 130. 

Komercjalizacja nowego projektu jest w zaawansowanej fazie; zostały podpisane umowy najmu z firmami nieobecnymi dotychczas na lokalnym rynku i trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami.

Za rozbudowę i komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma ACTEEUM Central Europe, która działa na zlecenie inwestora CH Ogrody - CBRE Global Investors.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA