PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE przejmuje stery

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lip 2016 11:55

CBRE przejmuje stery Galeria Sfera

Dział Asset Services firmy CBRE został wybrany zarządcą Galerii Sfera w Bielsku Białej, której właścicielem jest fundusz ESCF II reprezentowany przez CBRE Global Investors.

REKLAMA

W ramach umowy, dział Asset Services będzie odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie oraz marketing obiektu handlowego o powierzchni 120 tys. mkw. Dodatkowo, dział powierzchni handlowych firmy CBRE jako agent wyłączny prowadzi proces rekomercjalizacji obiektu. CBRE zatem dostarcza kompleksowe usługi dla Galerii Sfera.

Galeria Sfera w Bielsku-Białej to jeden z największych na południu Polski i jedyny w kraju obiekt komercyjny tej skali, łączący w sobie koncepcję „miasta w mieście”, a także ścisłe wpisanie się w tkankę miejską dzięki unikatowemu projektowi rewitalizacyjnemu. Na powierzchni 120 000 metrów kwadratowych, z parkingiem na 2 200 aut, z sukcesem łączy w sobie 15-letnią historię i funkcje: kulturalną, handlowo-usługową, rozrywkową, biurową i hotelową. W 2015 roku cały kompleks odwiedziło prawie 13 mln klientów.​ 

- Dział Asset Services firmy CBRE od lat buduje swoje doświadczenie w zarządzaniu obiektami handlowymi, obecnie zarządzamy ponad 520 tys. mkw. powierzchni handlowej w Polsce. Cieszę się, że mamy okazję dostarczać funduszowi ESCF II reprezentowanemu przez CBRE Global Investors kompleksowy zakres usług, polegający na zarządzaniu oraz komercjalizacji Galerii Sfera, za którą odpowiedzialny jest dział Powierzchni Handlowych CBRE. Jestem przekonany, że połączenie doświadczenia dwóch działów oraz doskonałe rozumienie rynku, przyczynią się do realizacji celów biznesowych klienta. Galeria Sfera jest najważniejszym obiektem handlowym w Bielsku - Białej, posiada ona ogromny potencjał zakupowy, a także unikalną w skali kraju ofertę usług uzupełniających- powiedział Piotr Karpiński, dyrektor w Dziale Asset Services, CBRE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA