PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CCC więcej sprzedał, mniej zarobił

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lis 2015 11:45

CCC więcej sprzedał, mniej zarobił CCC w Złotych Tarasach

Firma CCC zanotowała w III kwartale wyższe przychody ze sprzedaży. Sieć zanotowała jednak znacznie niższe zyski.

REKLAMA

Przychody ze sprzedaży w III kwartale wyniosły 512,4 mln złotych. Przed rokiem było to prawie 474 mln złotych. Mimo to zysk przed opodatkowaniem był znacznie niższy w 2014 roku. Wyniósł on 18,8 mln złotych.

Ostatecznie zysk netto w III kwartale osiągnął poziom 33,8 mln złotych. To mniej o prawie 7 mln złotych niż w tym samym okresie roku ubiegłego. Co więcej, około 15 mln złotych pochodzi z pozycji "podatek dochodowy".

W III kwartale firma rozwijała się dynamicznie na międzynarodowych rynkach handlowych. W ciągu trzech miesięcy otwarto 5 salonów w Niemczech, po 2 salony w Rosji, Rumunii i na Słowacji, po 1 na Łotwie, Węgrzech, Ukrainie, w Chorwacji i Słowenii.

Według stanu na 30 września, CCC posiadało 751 sklepów, w tym 686 własnych. 405 z nich działało w Polsce. Łączna powierzchnia sprzedaży przekroczyła 316 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA