PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CD Locum odpowiada na zarzuty burmistrza wobec Galerii Dębickiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lut 2013 13:57

CD Locum odpowiada na zarzuty burmistrza wobec Galerii Dębickiej

Spółka CD Locum, inwestor Galerii Dębickiej zapewnia, że centrum handlowe zostało wybudowane i oddane do użytku w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. - Potwierdzają to wszelkie kontrole przeprowadzone na przestrzeni ostatnich miesięcy - napisał w przesłanym oświadczeniu Stanisław Kosoń, prezes CD Locum.

REKLAMA

Przypomnijmy, że sprawa zgodności funkcjonowania Galerii Dębickiej ze studium zagospodarowania przestrzennego miasta wyszła na światło dzienne w ubiegłym roku. Od tamtej pory pojawiło się kilka nowych kwestii, o czym szerzej pisaliśmy w artykule „Wielka afera wokół małej galerii".

Stanowisko wobec sprawy zajął także inwestor, spółka CD Locum.

- Nie znajduję ponadto uzasadnienia dla motywów kreujących politykę Miasta Dębica, wobec faktu skonsumowania uzyskanej przez spółkę (...) decyzji udzielającej pozwolenia na budowę obiektu. Pobudki blokujące w czasie zrealizowanie inwestycji (...) nie mają w ocenie spółki nic wspólnego ani z dbałością o przestrzeganie prawa (...), a już w ogóle nie znajdą podstaw w szeroko rozumianym interesie publicznoprawnym - pisze Stanisław Kosoń. - Nie pokuszę się także o szukanie odpowiedzi na pytanie, dlaczego Pan Burmistrz z takim zaangażowaniem blokuje rozwój wybranych inwestycji w mieście? - kończy oświadczenie prezes CD Locum.

Decyzja dotycząca rozbudowy Galerii Dębickiej została przyznana przez starostę powiatu dębickiego 8 października 2012 roku. Władze Dębicy postanowiły się jednak od niej odwołać. Zdaniem burmistrza rozbudowa pochłonie kolejne miejsca parkingowe, które utrudnią funkcjonowanie najbliższej okolicy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Gość 2014-09-25 15:28:14
    Ciekawe czy firmy budujące tą galerie zostały wypłacone???? czy tak jak w galeri trzy korony (Nowy Sącz) pracowały charytatywnie dla prezesa Kosonia??????? Ostrzegam wszystkie firmy ,zanim zaczniecie współprace z tym panem, dobrze się zastanówcie bo niestety jest on niewypłacalny.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA