PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centra DomExpo w Opolu, Warszawie i we Wrocławiu to dopiero początek

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 paź 2012 13:07

Inwestor centrów wystawienniczych DomExpo, który ogłosił plany budowy obiektów handlowych w Opolu, Warszawie i Wrocławiu, zamierza rozwijać koncept w innych miastach. - Obecnie prowadzimy rozmowy na temat zakupu dwóch gruntów w dużych aglomeracjach Polski - mówi Sebastian Bogusz, dyrektor projektu DomExpo.

REKLAMA

Jako pierwsze otwarte zostanie centrum DomExpo w Opolu. - Prace budowlane już się rozpoczęły, a oddanie obiektu do użytku planowane jest w czerwcu 2013 roku. Komercjalizacja już się rozpoczęła i teraz jest na poziomie 35-40 proc. Spodziewamy się jednak, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy stopień wynajętej powierzchni sięgnie 60 proc. - mówi Sebastian Bogusz.

W drugiej kolejności powstanie projekt w Warszawie. - Inwestycję chcemy rozpocząć na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku. Obecnie staramy się o uzyskanie stosownych pozwoleń na budowę. Jest to modernizacja już istniejącego obiektu, więc sam proces budowlany szacujemy na 8-10 miesięcy. Otwarcie centrum planujemy na przełomie 2013 i 2014 roku - informuje przedstawiciel inwestora.

Spółka dysponuje też gruntem o powierzchni 4 ha we Wrocławiu w pobliżu Centrum Handlowego Korona. - Inwestycja będzie polegała na rewitalizacji istniejącego obiektu i dobudowaniu nowych powierzchni wystawienniczych. Obecnie jesteśmy na etapie uzyskiwania pozwoleń na realizację inwestycji - zdradza Sebastian Bogusz.

Dodaje, że spółka jest w trakcie zabezpieczania gruntów w największych aglomeracjach Polski pod kolejne centra DomExpo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA