PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centra handlowe Unibail-Rodamco wspierają lokalne rynki pracy

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 17 kwi 2018 13:19

Centra handlowe Unibail-Rodamco wspierają lokalne rynki pracy Galeria Wileńska. Fot. Facebook

Galeria Mokotów rozpoczyna, a Galeria Wileńska kontynuuje program wspierania młodych ludzi, zainteresowanych pracą w sektorze handlu i usług. "Pracuj z nami" to polska wersja społecznego programu "UR for Jobs", wdrażanego w kilku europejskich krajach.

REKLAMA

"Pracuj z nami" to kluczowy element działań właściciela i zarządcy Galerii Mokotów i Galerii Wileńskiej, firmy Unibail-Rodamco. Zainteresowanie otoczeniem i utrzymywanie z nim więzi poprzez przemyślane działania nakierowane na lokalne społeczności od lat stanowi trzon okołobiznesowych działań firmy. Tegoroczna inicjatywa jest jednocześnie ważnym elementem nowej, zaplanowanej do 2030 roku strategii CSR Grupy Unibail-Rodamco.

Tworzenie lepszych miejsc

– Z powodzeniem kontynuujemy długoterminowy plan zrównoważonego rozwoju dla całej Grupy. Do głównych jego celów należą: ekologiczne podejście do środowiska i zmiany postaw ludzi na bardziej zaangażowane, szczególnie w najbliższym dla siebie otoczeniu – mówi Jakub Skwarło, dyrektor operacyjny Unibail-Rodamco na Europę Centralną. – Do 2030 roku chcemy zmniejszyć aż o połowę emisję dwutlenku węgla, a także wspierać lokalne zatrudnienie dzięki miejscom pracy w naszych centrach handlowych – dodaje Jakub Skwarło.

"Pracuj z nami" to polska wersja społecznego programu UR for Jobs, wdrażanego w kilku europejskich krajach. W zeszłym roku program objął 15 centrów handlowych, w tym także Galerię Wileńską. W ubiegłorocznej edycji Targów Pracy wzięło czynny udział 43 kandydatów programu "Pracuj w Wileńskiej" i zostało podpisanych 29 umów o pracę, co dało warszawskiej Galerii najlepszy wynik w całej europejskiej Grupie.

W tym roku do programu dołącza również Galeria Mokotów.

– Program stawia, podobnie jak w zeszłym roku, na trzy podstawowe cele: społeczny, wewnętrzny i zewnętrzny. Pierwszy z nich to pomoc w znalezieniu zatrudnienia wśród młodych osób, drugi cel obejmuje zaangażowanie wielu spośród pracowników firmy we wspólne działania, natomiast trzeci wpływa na wzmocnienie pozytywnych relacji z naszymi partnerami: najemcami, dostawcami, kontrahentami oraz lokalnymi instytucjami – mówi Marta Chojnacka, dyrektor Galerii Wileńskiej.

W ramach inicjatywy zaplanowano szkolenia skierowane do młodych ludzi w wieku do 30 lat, które odbędą się w terminie od 21 do 23 maja. Pracownicy Unibail-Rodamco włączą się w szereg działań, przewidzianych dla przyszłych pracowników, na zasadzie wolontariatu.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA