PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum Handlowe Bielawy z certyfikatem BREEAM

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 maj 2015 12:59

Centrum Handlowe Bielawy z certyfikatem BREEAM CH Bielawy

Toruńskie Centrum Handlowe Bielawy uzyskała międzynarodowy certyfikat BREEAM In-Use. W kategorii Asset Rating (ekologiczna charakterystyka budynku) centrum otrzymało ocenę „Very good”, z kolei w kategorii Building Management (zarządzanie obiektem) – ocenę „Excellent”.

REKLAMA

Toruńskie CH Bielawy to siedemnaste centrum handlowe zarządzane przez Apsys Polska, które otrzymało certyfikat BREEAM In-Use. Otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia jest przypieczętowaniem proekologicznych działań centrum.

- Pomyślne przejście procesu certyfikacji i otrzymanie tak dobrych ocen to dla nas powód do dumy. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione i CH Bielawy zostało wyróżnione zielonym certyfikatem BREEAM-In-Use. Jestem przekonany, że uzyskany certyfikat z pewnością przyczyni się do wzrostu wartości rynkowej obiektu – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Brytyjski BREEAM jest jednym z dwóch wiodących systemów wielokryterialnej certyfikacji budynków. W ramach procesu oceny inwestycji badane są następujące obszary: zarządzanie obiektem, zużycie wody, zużycie i emisja CO2, wpływ użytych materiałów na środowisko, zarządzanie odpadami, zdrowie i samopoczucie oraz zagospodarowanie przestrzeni.

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. 

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA