PARTNERZY
PORTALU


REKLAMA

Centrum Handlowe Józefosław skomercjalizowane w 100 procentach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2011 08:08

Centrum Handlowe Józefosław skomercjalizowane w 100 procentach

Uruchomione we wrześniu Centrum Handlowe Józefosław w Piasecznie k. Warszawy jest skomercjalizowane w 100 proc. - poinformował portal Propertynews.pl Thorsten Leipert, Managing Director, Elbfonds Development Sp. z o.o. Ostatni najemca podpisał umowę najmu na trzy miesiące przed otwarciem. Chęć współpracy z inwestorem jako pierwsza zadeklarowała sieć Piotr i Paweł.

REKLAMA

- Byliśmy pewni, że ta marka znajdzie swoich klientów wśród okolicznych mieszkańców i wierzyliśmy, że inni najemcy chętnie pojawią się w Centrum obok tak znanej i rozpoznawanej sieci. Komercjalizacja pozostałej części powierzchni była realizowana stopniowo wraz z powstawaniem obiektu - wyjaśnia Thorsten Leipert.

W centrum działa 19 sklepów na powierzchni 3820 mkw. Jak przewiduje szef spółki, w weekend po otwarciu obiekt odwiedziła większość mieszkańców Józefosławia oraz okolic. - Nasze przypuszczenia potwierdza Piotr i Paweł, który otworzył delikatesy jeszcze 2 tygodnie przed otwarciem i od początku notował dużą liczbę klientów - mówi.

Budowa Centrum Józefosław trwała 9 miesięcy. - Był to dla nas czas intensywnej pracy oraz współpracy z naszymi partnerami, między innymi z generalnym wykonawcą, firmą Novum Management. Ważne było dla nas osiągnięcie bardzo istotnego celu, czyli szybkiego spełnienia oczekiwań przyszłych odwiedzających nasze Centrum oraz zapewnienie miejsca, w którym klienci przyjemnie spędzą czas korzystając z oferty uznanych sieci handlowych - podkreśla Leipert.

Obecnie inwestor pracuje nad stworzeniem dodatkowej powierzchni parkingowej, przy jezdni, od strony głównego wejścia do Centrum. - Mamy nadzieję, że uda nam się to już wkrótce - dodaje Thorsten Leipert.

Więcej o otwarciu CH Józefosław: http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/3-wrzesnia-grupa-elbfonds-otworzy-centrum-handlowe-jozefoslaw,4513.html 

  • Marika7 2012-01-21 01:36:39
    Jestem stałą bywalczynią tego centrum. Uważam,że jest wykonane ze smakiem, a oferty sklepów są urozmaicone. Najbardziej pasuje mi to, że nie czuć tam natłoku jak w centrach z Warszawy. Jako mieszkanka Józefosławia muszę jednak powiedzieć,że irytują mnie ludzie parkujący nieprzepisowo pod Centrum Handlowym Józefosław.

    Nawet lokalny portal Jozefoslaw24.pl już to opisał :


    Ciekawi mnie jednak bardziej co zrobią w tej sprawie właściciele CH ?

PARTNER SERWISU Partner serwisu - OUTLET Center

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA