W centrum działa 19 sklepów na powierzchni 3820 mkw. Jak przewiduje szef spółki, w weekend po otwarciu obiekt odwiedziła większość mieszkańców Józefosławia oraz okolic. - Nasze przypuszczenia potwierdza Piotr i Paweł, który otworzył delikatesy jeszcze 2 tygodnie przed otwarciem i od początku notował dużą liczbę klientów - mówi.

Budowa Centrum Józefosław trwała 9 miesięcy. - Był to dla nas czas intensywnej pracy oraz współpracy z naszymi partnerami, między innymi z generalnym wykonawcą, firmą Novum Management. Ważne było dla nas osiągnięcie bardzo istotnego celu, czyli szybkiego spełnienia oczekiwań przyszłych odwiedzających nasze Centrum oraz zapewnienie miejsca, w którym klienci przyjemnie spędzą czas korzystając z oferty uznanych sieci handlowych - podkreśla Leipert.

Obecnie inwestor pracuje nad stworzeniem dodatkowej powierzchni parkingowej, przy jezdni, od strony głównego wejścia do Centrum. - Mamy nadzieję, że uda nam się to już wkrótce - dodaje Thorsten Leipert.

Więcej o otwarciu CH Józefosław: http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/3-wrzesnia-grupa-elbfonds-otworzy-centrum-handlowe-jozefoslaw,4513.html