PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum medyczne wprowadzi się do kolejnej galerii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 kwi 2016 14:15

Centrum medyczne wprowadzi się do kolejnej galerii Galeria Echo (materiały prasowe)

Już w czerwcu w kieleckiej Galerii Echo otwarte zostanie Centrum Medyczne Omega. Na przejętej przez najemcę powierzchni trwają intensywne prace adaptacyjne.

REKLAMA

Omega to jedna z najbardziej znanych w Kielcach prywatnych przychodni. Centrum medyczne w Galerii Echo powstaje na ponad 800 mkw. Z usług Omegi będzie można skorzystać w Galerii Echo już od czerwca.

- Galerie handlowe w Polsce przestały być obiektami, gdzie spędza się czas wyłącznie na robieniu zakupów, rozrywce czy rekreacji. Zgodnie z europejskimi i światowymi trendami coraz częściej wprowadzane są usługi niezwiązane z podstawową ofertą galerii, a w sposób znaczący ułatwiający życie jej klientom. Centrum medyczne, klinika kosmetyczna czy salon odnowy biologicznej to coraz częściej spotykane w galeriach rozwiązania stanowiące aktualną odpowiedź na rosnące potrzeby społeczności. W ubiegłym roku zmodyfikowaliśmy rozkład najemców w Galerii Echo uzyskując czytelny podział na branże, i w efekcie lepszą i bardziej komfortową przestrzeń dla naszych klientów. Wprowadziliśmy nowe, duże marki: market JULA i salon Komfort w nowym formacie. Otwarcie centrum medycznego Omega będzie następnym, dużym udogodnieniem dla odwiedzających nasze centrum. Obecnie pracujemy nad nowościami i przygotowujemy kolejne zmiany – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Centrum Medyczne Omega oferuje m.in. poradnię lekarza rodzinnego, badania lekarza medycyny pracy, konsultacje specjalistów, badania psychologiczne, laboratoryjne, diagnostyczne, fizjoterapię i zabiegi pielęgniarskie.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA