PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum Skałka przyciąga kolejną markę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sty 2016 16:12

Centrum Skałka przyciąga kolejną markę CH Skałka

Międzynarodowa sieć Super-Pharm wynajęła 530 mkw. w centrum handlowym Skałka. To będzie pierwszy sklep tej bardzo popularnej marki w Tychach.

REKLAMA

Super-Pharm posiada unikalną na polskim rynku koncepcję marki "3 w 1": apteki, drogerii i perfumerii w jednym sklepie. Połączenie tych trzech elementów promuje naturalną synergię pomiędzy kategoriami zdrowia, pielęgnacji i urody.

- Wybraliśmy centrum Skałka na lokalizację naszego pierwszego sklepu w Tychach po szczegółowej analizie rynku handlowego w mieście i regionie. Za Skałką przemawiały takie atuty jak bardzo dobre położenie, szeroka strefa zasięgu oraz ciekawa koncepcja samego obiektu, który w założeniu płynnie połączy rozwiniętą funkcję zakupową z przestrzenią publiczną - mówi Agnieszka Rozborska, dyrektor ds. Rozwoju, Super-Pharm.

Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację centrum handlowego Skałka jest międzynarodowa firma doradcza JLL.

- Decyzja Super-Pharm, który wybrał Skałkę na miejsce swojego debiutu w Tychach, pokazuje, że centrum przyciąga również sieci handlowe nieobecne do tej pory w mieście, a widzące potencjał rozwoju na tym rynku - tłumaczy Grażyna Melibruda, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych JLL.

Centrum Skałka to projekt budowy obiektu handlowego obejmującego istniejący już hipermarket Auchan, market budowlany OBI oraz ofertę modową, usługową i restauracyjną. Apollo-Rida planuje utworzenie nowoczesnego centrum handlowego składającego się z – oprócz wspomnianych Auchan i OBI – ok. 90 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych. Docelowo Centrum Skałka będzie miało ok. 37 tys. mkw. powierzchni GLA. Do dyspozycji gości będzie ponad 1400 miejsc parkingowych.

Ważnym atutem Skałki jest lokalizacja – w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania głównych arterii, ze znakomitym dostępem do środków komunikacji publicznej oraz w sercu sześciu osiedli mieszkaniowych.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA