PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CityFit debiutuje w Polsce. Na celowniku kolejne miasta

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 mar 2014 09:25

CityFit debiutuje w Polsce. Na celowniku kolejne miasta

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów jako pierwsze w Polsce podpisało umowę najmu z nową marką klubów fitness - CityFit. Klub ruszy w maju 2014 roku. CityFit w CH Plaza Rzeszów znajdować się będzie na pierwszym piętrze centrum i zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. CityFit to nowa marka fitness na polskim rynku, planująca ekspansję w całym kraju.

REKLAMA

Klub, który zostanie otwarty w Rzeszowie w maju, będzie pierwszą lokalizacją CityFit w Polsce. Kolejne mają powstać m.in. w Wałbrzychu i największych miastach w Polsce - Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie czy Gdańsku.

CityFit w CH Plaza Rzeszów wyróżniać będzie widok z panoramą Rzeszowa oraz wygodny dostęp dla klientów dzięki dużemu parkingowi. Klub czynny będzie przez całą dobę 7 dni w tygodniu. City Fit zaproponuje swoim klientom nowy koncept w tym segmencie rynku. Marka została stworzona specjalnie dla polskiego rynku, wprowadzając low-costowy koncept, który jest znany m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie jest najszybciej rosnącym segmentem rynku health & fitness.

- Rzeszowski CityFit będzie jednym z najnowocześniejszych klubów nie tylko na Podkarpaciu, ale także w całej Polsce. Chcemy zaoferować mieszkańcom najwyższą jakość urządzeń i usług, zachowując przy tym dostępność cenową oraz elastyczność oferty. Jestem przekonany, że dzięki tym zaletom oraz bardzo dobrej lokalizacji CityFit stanie się klubem pierwszego wyboru dla mieszkańców Rzeszowa i okolic - mówi Nicholas Moses, dyrektor generalny CityFit.

Otwarcie CityFit to jeden z ważniejszych elementów trwającej od połowy 2013 roku rekomercjalizacji CH Plaza Rzeszów.

- Podpisaliśmy już umowę z klubem, teraz przygotowujemy się do otwarcia. Jest to doskonała wiadomość zarówno dla nas jako centrum, jak i dla naszych klientów. Nowy klub fitness jest doskonałym uzupełnieniem naszej bogatej oferty. W ciągu niespełna roku pozyskaliśmy nowe marki i rozwinęliśmy współpracę z kluczowymi najemcami. Podpisana umowa cieszy nas tym bardziej, że rzeszowska Plaza będzie pierwszą lokalizacją w Polsce, w której powstanie klub CityFit - tłumaczy Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Plaza Rzeszów to dwupoziomowe centrum handlowe z ponad 70 lokalami handlowymi i punktami usługowymi. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. miejsc parkingowych. Zarządcą obiektu jest Keen Property Management.

  • Katarzyna 2014-03-10 12:50:06
    Czy istnieje możliwość uzyskania kontaktu telefonicznego bądź mailowego do osoby odpowiedzialnej za rozwój sieci klubów fitness CityFit w Polsce?
    Jak na razie udało mi się znaleźć jedynie adres siedziby spółki.
    Bardzo pomocny byłby jednak kontakt telefoniczny.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA