PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Coccodrillo rośnie jak na drożdżach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2016 13:03

Coccodrillo rośnie jak na drożdżach Coccodrillo

W sierpniu przychody spółki CDRL wypracowane przez polskie sklepy Coccodrillo wzrosły o 22 proc. w porównaniu do wyników sprzed roku. Przychody spółki zanotowane w polskim kanale e-commerce wzrosły o 123 proc. w porównaniu do sierpnia poprzedniego roku.

REKLAMA

Sprzedaż w polskich sklepach Coccodrillo wzrosła o 22 proc. w sierpniu

- Sezon letni był dla nas bardzo udany w lipcu przychody naszych polskich sklepów wzrosły o 19 proc., a sierpień okazał się jeszcze lepszy - powiedział wiceprezes CDRL Tomasz Przybyła.

Przychody CDRL w polskich sklepach wyniosły w sierpniu 14,50 mln zł wobec 11,89 mln zł rok wcześniej. Od początku roku (styczeń – sierpień) polskie sklepy sieci Coccodrillo wypracowały już 90,42 mln zł przychodów, czyli o 14 proc. więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

Bardzo dynamicznie rośnie sprzedaż internetowa. Polski kanał e-commerce wypracował w sierpniu 1,50 mln zł przychodów dla CDRL. Oznacza to wzrost aż o 123 proc. w porównaniu do sierpnia 2015 r., kiedy ten wynik wyniósł 675 tys. zł.

Od początku roku przychody CDRL w polskim internecie wzrosły o 98 proc. r/r do 7,61 mln zł.

W całym zeszłym roku skonsolidowane przychody Grupy CDRL wzrosły o ponad 13 proc.  do 179,4 mln zł. Zysk netto Grupy wzrósł o 16,7 proc. do 13,3 mln zł.

Marka Coccodrillo jest znana na czterech kontynentach, w tym m.in. w takich krajach jak Chiny, Brazylia, czy Arabia Saudyjska. Na koniec zeszłego roku sieć handlowa spółki liczyła 361 sklepów w krajach Unii Europejskiej i 86 placówek poza nią.

CDRL zadebiutowało na głównym rynku GPW w dniu 28 października 2014 r. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA