PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers doradcą i agentem komercjalizującym Plac Unii City Shopping

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 paź 2017 12:32

Colliers doradcą i agentem komercjalizującym Plac Unii City Shopping Plac Unii City Shopping

Firma doradcza Colliers International została wyłącznym doradcą i agentem komercjalizującym powierzchnię handlową i biurową Placu Unii City Shopping w Warszawie, należącym do funduszu zarządzanego przez Invesco Real Estate.

REKLAMA

Plac Unii City Shopping jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i największych kompleksów wielofunkcyjnych w Warszawie o łącznej powierzchni prawie 57 tys. mkw. 41 tys. mkw. zajmuje powierzchnia biurowa, zaś na 16 tys. mkw. działa nowoczesne centrum handlowo-usługowe z bogatą ofertą sklepów, supermarketem Supersam, kawiarniami i restauracjami. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych oraz sezonowych wydarzeń m.in. Jarmark Produktów Regionalnych, Street of Spain, oraz Mokotowskie Spotkania. Do dyspozycji najemców i gości obiektu pozostaje ponad 500 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Nazwa kompleksu zainspirowana została jego lokalizacją oraz miejskim charakterem. Obiekt znajduje się na Placu Unii Lubelskiej, który leży na osi jednej z głównych arterii komunikacyjnych łączących Śródmieście z Mokotowem. W pobliżu znajdują się także popularne wśród warszawiaków tereny zielone – Pole Mokotowskie i Łazienki Królewskie. Doskonałe położenie na styku dzielnic, rozbudowana komunikacja wokół obiektu oraz jego multifunkcjonalność powodują, że Plac Unii City Shopping jest często odwiedzanym miejscem zakupów i wypoczynku mieszkańców stolicy i okolic.

­— Plac Unii City Shopping wpisuje się w nowy trend rozwijający się na polskim rynku handlowym, polegający na lokowaniu powierzchni handlowych w obiektach o funkcjach mieszanych. Obiekty wielofunkcyjne stanowią ważny i potrzebny element tkanki miejskiej, zwłaszcza w kluczowych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach, takich jak Plac Unii Lubelskiej. Ich rolą jest zaspokojenie potrzeb klientów mieszkających w najbliższej okolicy oraz tych mobilnych, którzy na co dzień znajdują się w strefie zasięgu centrum - pracują w tutejszych lub okolicznych biurach czy instytucjach lub korzystają z pobliskiej komunikacji. Plac Unii City Shopping ze swoją bogatą ofertą handlową i gastronomiczną już teraz odpowiada na te potrzeby, jednak wciąż rozwija ją zgodnie z najnowszymi trendami. A potencjał rozwoju jest duży, dlatego też obiekt znalazł się w granicach Warszawskiego Centralnego Obszaru Handlu (COH) wyznaczonego przez Colliers — mówi Marta Machus-Burek, partner i dyrektor Działu Powierzchni Handlowych w Colliers International.

— Najemcy biurowi szukają głównie dogodnie zlokalizowanych i łatwo adaptowalnych powierzchni biurowych. Plac Unii spełnia te oczekiwania, oferując wysokiej jakości powierzchnię biurową, która może być dopasowana do potrzeb firm z każdej branży. Unikalna architektura, bardzo dobrej jakości materiały wykończeniowe oraz wyjątkowa zaleta w postaci rozbudowanych udogodnień w części handlowej, sprawiają, że lokalizacja ta jest pożądana przez najemców biurowych. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż aktualnie część biurowa obiektu jest skomercjalizowana w 100 proc. — mówi Łukasz Żelezik, dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, Colliers International.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA