PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Czas na silne centrum

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lis 2016 11:35

Czas na silne centrum Trevor Brennan

Współczesna galeria handlowa to nie tylko sklepy i hipermarket. To także strefa szeroko rozumianej możliwości spędzenia wolnego czasu. O tym, jak zbudować silne centrum fitness mówi w rozmowie z Propertynews.pl Trevor Brennan, Group Managing Director, Jatomi Fitness Group.

REKLAMA

Dziś trudno sobie wyobrazić nowe centrum handlowe bez klubu fitness. Dlaczego?

Rynek fitness rośnie bardzo szybko, ponieważ wiedza na temat zdrowego stylu życia oraz potrzeba bycia w dobrej formie wzrasta. Wciąż jest sporo do zrobienia, ale zmiana postrzegania fitnessu i zdrowia jest bardzo wyraźna. Spędzamy coraz więcej czasu w pracy, dlatego fitness klub musi być przede wszystkim dobrze zlokalizowany. Nasze kluby otwieramy w galeriach handlowych. Klienci doceniają to.

A co z kosztami? Jatomi rośnie szybko, także w mniejszych miastach.

Sieć Jatomi Fitness to 37 klubów w 20 miastach Polski. Większość placówek zlokalizowana jest w największych ośrodkach. Otwarcia nowych klubów są zawsze wyzwaniem i potężną inwestycją, ale jesteśmy przekonani, że obrana przez nas strategia wzrostu jest słuszna.

W tym roku nie otwieraliśmy nowych klubów, natomiast skupialiśmy się na udoskonaleniu naszej oferty. Ukończyliśmy modernizacje 6 lokalizacji i pracujemy nad remontem kolejnych dwóch (CH Targówek w Warszawie oraz CH Klif w Gdyni). W projekt ten zainwestowaliśmy 2,5 miliona euro, ale przeniósł on nasze kluby na nowy poziom. Zmodernizowane placówki mają nowy wygląd, strefy treningowe, są wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt marki Matrix, multifunkcjonalne podłogi do zajęć grupowych, a także „Performance Lab” – strefy stworzone z myślą o treningach o wysokiej intensywności. Dodatkowo zapewniają wybór zajęć grupowych Les Mills.

Z końcem 2017 roku planujemy otworzyć w Polsce jeszcze jeden klub, ale na ten moment nie zdradzamy jeszcze gdzie. Poszukujemy też alternatywnych lokalizacji, które umożliwią uzyskanie wysokiego zwrotu w innym modelu.

Jakie miejsce w planach rozwoju zajmują Wrocław i Poznań?

Zarówno Wrocław, jak i Poznań są dla nas niezwykle istotne. W obu miastach mamy obecnie po 3 kluby. Na początku roku zmodernizowaliśmy klub w CH Poznań City Center, a niedawno oddaliśmy klubowiczom nowe wnętrza klubu we wrocławskiej Renomie. W przyszłym roku planujemy kolejne renowacje. Z naszymi nowymi strefami, odświeżonymi wnętrzami i zajęciami grupowymi Les Mills oferujemy najwyższy poziom usług fitness.

Dziękujemy za rozmowę

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - ECE Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Polska Rada Centrów Handlowych Partner serwisu - Galeria WISŁA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA