PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Czerwona Torebka razy trzy i z nową siecią

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 mar 2012 12:35

Czerwona Torebka razy trzy i z nową siecią

W drugiej połowie marca zostaną otwarte trzy obiekty handlowe Czerwona Torebka. Inwestycje będą zlokalizowane w Szczecinie - Warzymicach, Bytomiu oraz Tomaszowie Mazowieckim.

REKLAMA

Otwarcie Czerwonej Torebki w Szczecinie - Warzymicach (Warzymice 44, woj. zachodniopomorskie) jest zaplanowane na 17 marca. Obiekt jest złożony z dziewięciu modułów. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 508 mkw.

Kolejne otwarcie pasażu jest zaplanowane na 24 marca. Pierwsze zakupy zrobią wtedy klienci z Bytomia w województwie śląskim (ul. Karpacka). Obiekt ten jest złożony z ośmiu modułów, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 466 mkw.

Czerwona Torebka w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Konstytucji 3 Maja 9/11, woj. łódzkie), o powierzchni 418 mkw., jest złożona z siedmiu modułów. Zostanie otwarta w niedzielę, 25 marca.

Wraz z otwarciem Czerwonej Torebki w Szczecinie - Warzymicach, na rynku zadebiutuje nowa sieć sklepów typu convenience - Małpka Express. Małpka będzie kluczowym najemcą pasaży Czerwona Torebka. Już w marcu lokale sieci zostaną otwarte także w Bytomiu, i Tomaszowie Mazowieckim.

W asortymencie Małpki Express znajdują się m.in. artykuły spożywcze, szeroki wybór alkoholi oraz prasa.

Spółka Czerwona Torebka konsekwentnie realizuje strategię rozwoju platformy dla handlu detalicznego, która zakłada otwarcie 80 obiektów w 2012 roku. Dotychczas firma otworzyła  pięć obiektów na terenie kraju. Pierwszy obiekt handlowy w ramach platformy został otwarty w lipcu w Żorach (woj. śląskie), kolejne w czwartym kwartale 2011 roku w Dębicy  (woj. podkarpackie), Świebodzicach (woj. dolnośląskie), Słupsku (woj. pomorskie) i Słupcy (woj. wielkopolskie).

W ciągu dziesięciu lat na terenie całego kraju firma planuje otworzyć do 2 tys. obiektów handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA