PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Da Grasso chce pomóc franczyzobiorcom

  • www.portalspozywczy.pl
  • 30 maj 2014 14:10

- Staramy się sprawić, że pizzerie Da Grasso odwiedzać będzie jeszcze więcej klientów, a to z kolei może przełożyć się na zwiększenie przychodów franczyzobiorców nawet do 30 proc. do końca 2014 roku - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Magdalena Piróg, wiceprezes Da Grasso.

REKLAMA

Obecnie sieć Da Grasso stawia na zrównoważony rozwój i stałą poprawę jakości usług. - Rzeczą drugorzędną stało się otwieranie jak największej liczby lokali. Rozpoczęty w zeszłym roku rebranding, został starannie zaplanowany, a jednym z jego najważniejszych założeń jest ujednolicenie sieci, nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim jakościowym. Wymusił on także zakończenie współpracy z niektórymi z naszych partnerów. Obecnie planujemy otwierać kilkanaście lokali rocznie, już całkowicie w nowym brandzie. Nie mamy ambicji być największą z polskich sieci. Dużo bardziej zależy nam na tym, aby nasze pizzerie stały się lokalami pierwszego wyboru - komentuje Magdalena Piróg.

Da Grasso pracuje także nad rozwojem i promocją zamówień online. - Wprowadzając prawie pół roku ten system, zauważyliśmy jak bardzo było to potrzebne. Obecnie, w ciągu jednego tygodnia realizujemy ponad 1000 zamówień online - mówi.

Plany sieci na najbliższe lata zakładają podjęcie działań zmierzających do generowania możliwie jak najniższych kosztów bieżących. Służą temu między innymi rozwiązania informatyczne (między innymi system zamówień online) oraz atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami. - Staramy się sprawić, że pizzerie Da Grasso odwiedzać będzie jeszcze więcej Klientów, a to z kolei może przełożyć się na zwiększenie przychodów franczyzobiorców nawet do 30 proc. do końca 2014 roku - potwierdza Magdalena Piróg.

- Rozpoczęty w 2013 roku rebranding jest w trakcie wdrażania. Ma on na celu, wprowadzenie zmian nie tylko wizualnych, ale także marketingowych i biznesowych. Założyliśmy, że cały proces zostanie zrealizowany w ciągu 3 lat, czyli do 2016 roku - podsumowuje.
Da Grasso jest obecnie liderem wśród sieci pizzerii w Polsce - prowadzi około 200 placówek.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA