PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dalsze wzrosty w Galerii Askana

 • Autor: Propertynews.pl
 • 08 kwi 2015 10:46

Dalsze wzrosty w Galerii Askana Galeria Askana

Dynamika liczby odwiedzających Galerię Askana jest najwyższa od 2012 roku. W pierwszym kwartale 2015 roku osiągnęła ponad 7 proc. wzrostu w porównaniu do roku ubiegłego. Również obroty jakie osiągnęli najemcy w styczniu i lutym br. są wyższe o ponad 5 proc. w porównaniu do obrotów osiągniętych rok temu.

REKLAMA

- Początek roku to otwarcie nowych salonów w Galerii Askana, które poszerzyły i wzbogaciły jej ofertę. W lutym został otwarty sklep marki Ryłko a od kwietnia ofertę mody męskiej poszerzył C Club. Dzięki poszerzeniu współpracy z grupą LPP w zakresie długoletnich umów, nowe oblicze zyska obecny w Askanie od 2007 roku salon Reserved, który zostanie powiększony o 30 proc. Ponadto do grona najemców dołączyły już Sinsay oraz Mohito - komentuje Grzegorz Mroczek, Vice President Caelum Real Estate Asset Management (CREAM).

Sukces pierwszego kwartału to również udane akcje marketingowe, które przełożyły się na wyniki galerii.  

- Początek roku to szereg działań różnego typu i skierowanych do różnych grup odbiorców. Znajomość lokalnego rynku i potrzeb mieszkańców okazała się w tym przypadku kluczowa i zaowocowała właściwym doborem stosowanych narzędzi. Wśród nich znalazły się wydarzenia o charakterze modowym, wystawy oraz atrakcje skierowanych do dzieci i młodzieży. Uzupełniły je działania o charakterze społecznym np. cykliczna akcja „Rozliczymy Twój PIT”, w której wzięło udział ponad 1 000 osób - dodaje Anna Sip, manager marketingu Galerii Askana.

Wraz z początkiem roku zarządca Galerii rozpoczął proces rewitalizacji obiektu, w tym odnowienia i odświeżenia powierzchni wspólnych, dzięki czemu klienci mogą dokonywać zakupów w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

- Szykujemy się do otwarcia kolejnych dużych salonów w Galerii Askana. Powierzchnia sklepów grupy LPP wzrośnie docelowo do 1.600 m2 obejmując nowy salon Reserved. W najbliższych tygodniach zostanie także otwarty najnowszy salon Media Expert. Powyższe zmiany i osiągane dotychczas wyniki sprawiają, że o kolejnych miesiącach myślimy z optymizmem – dodał Grzegorz Mroczek.

 • qquli 2015-04-20 01:07:22
  na 100%m orzeciez oni jeszcze głupiej decyzji nie podjęli. Tutaj będa mieli najlepszy utarg w historii ME.
 • duno 2015-04-10 17:44:29
  Oni sa już wszędzie i brakuje ich tylko zagranicą. Ostatnio wykupili jakiś inny sklep i wyłożyli kase na reklamę z Lisowska i jak widać im się opłacało skoro dalej się otwierają.
 • ratio 2015-04-09 13:10:13
  Media Expert wi co robi. Penwie nieźle się dorobią tutaj :) Oczywiście kibicuję bo trzeba polska markę wspierać.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA