PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dalszy wzrost przychodów H&M we wrześniu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 wrz 2014 09:31

Zgodnie z raportem opublikowanym przez sieć H&M od 1. do 23. września br. firma zanotowała 7-proc. wzrost przychodów w walutach lokalnych.

REKLAMA

Według przedstawicieli sieci wzrost wynika z dobrymi warunkami atmosferycznymi na większości z rynków. Jednocześnie bardzo dobry start zanotował internetowy sklep H&M w Chinach.

Od 1. grudnia 2013 roku do końca sierpnia br. H&M zanotował wzrost przychodów o 15 proc. Zysk brutto w tym okresie był o 19 proc. wyższy niż w porównywalnym okesie roku obrachunkowego 2012-2013.

W październiku br. H&M otworzy pierwszy sklep na Filipnach. Jednocześnie na przyszły rok przesunięto otwarcie sieci w Indiach. W 2015 r. pierwsze sklepy marki pojawią się w takich państwach, jak RPA, Peru, Tajwan i Macau. Uruchomionych zostanie od 8 do 10 kolejnych sklepów internetowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA