PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dariusz Miłek: Jeszcze trzy galerie do zbudowania, a potem już tylko sklepy

 • Autor: Propertynews.pl
 • 16 maj 2012 16:20

Dariusz Miłek: Jeszcze trzy galerie do zbudowania, a potem już tylko sklepy

Dariusz Miłek, który trzy lata temu otworzył galerię Cuprum Arena w Lubinie, a 16 maja br. Koronę Kielce, powiedział w rozmowie z Propertynews.pl, że jego cel to budowa jeszcze trzech obiektów handlowych. - Na inwestycjach w Inowrocławiu, Lesznie i Olsztynie raczej poprzestanę. Mój główny biznes to produkcja i sprzedaż butów - mówi główny udziałowiec spółki obuwniczej NG2. W projekty deweloperskie, łącznie z kredytami bankowi, zainwestuje ok. 2 mld zł.

REKLAMA

Dariusz Miłek poinformował, że realizacja inwestycji w Olsztynie i Lesznie może ruszyć jeszcze w tym roku, ale najprawdopodobniej stanie się to wiosną 2013 roku. - Budowa Galerii Solnej w Inowrocławiu rozpocznie się już za kilkanaście dni - podkreślił.

Zaznaczył, że zainteresowanie ze strony najemców wszystkimi galeriami jest bardzo duże.

Dariusz Miłek przyznał, że od samego początku zakładał budowę 4-5 centrów handlowych. Taka decyzja nie wynika z sytuacji na rynku. - Chciałem zbudować te obiekty, żeby po naszej działalności pozostał wyraźny ślad - informuje i dodaje, że obecnie nie rozważa sprzedaży wzniesionych obiektów.

Strategia dla spółki NG2 to systematycznie powiększanie sieci sprzedaży. - Chcemy dalej otwierać sklepy, nie tylko w Polsce. Mocniej wchodzić na rynek słowacki i czeski, za chwilę Rumunia i Węgry. Wychodzimy na zewnątrz - zdradza Dariusz Miłek.

- W Polsce otworzymy jeszcze ok. 200 sklepów i rynek powoli zacznie się nasycać. Wtedy będziemy zmieniać i powiększać istniejące lokalizacje. Musimy wyjść za granicę i jak na razie robimy to skutecznie - informuje Miłek.

Podkreślił, że nie planuje wprowadzania żadnych nowych konceptów sklepów.

Zapytany o rynek sklepów obuwniczych w Polsce powiedział, że jak na razie jedyną konkurencyjną siecią dla jego spółki jest firma Deichmann, która ma dużą skalę, liczną grupę klientów i rozpoznawalne logo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • wikasow 2013-05-15 20:23:19
  ta romanse z koszykarkami ppp żałosne niech się trzyma swojej żony a nie
 • darek 2012-10-03 11:24:15
  po co kupujecie te buble a koels aplic wam za prace us iebie sb grosze ! hehe glupis poalczku bos biedny i beidnys bos glupi! a on kretytami to fifnsuje bow lasnej aksy przeciez nei wylozy ona pojdzie pod zabepiecznie a nwet ne ona lecz jest wirtualne peianidze w akacjach!!!!ktorych nitk nie kupi po 55zl bo sa warte grosze!!!t
 • niunia 2012-06-14 15:27:04
  tia galerie w budowie a ludzie tyraja w ccc za marne grosz :/ ot polityka

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA