PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dawni pracownicy Cushman & Wakefield założyli firmę doradczą

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 mar 2013 12:09

Dawni pracownicy Cushman & Wakefield założyli firmę doradczą

Jerzy Dobrowolski, który od 2002 do 2012 r. pełnił funkcję członka zarządu firmy Cushman & Wakefield w Polsce, został prezesem nowej firmy świadczącej usługi w zakresie wyceny i doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych - Pro Value, której jest jednocześnie współzałożycielem. Zespół Pro Value tworzą z nim również: Dorota Malinowska, Aleksander Loster oraz Jacek Kozioł.

REKLAMA

Jerzy Dobrowolski ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W 1995 r. dołączył do firmy Healey & Baker, która została przekształcona w Cushman & Wakefield. Podczas dziesięcioletniej pracy w C&W zajmował różne stanowiska.

Za sektor hotelowy w Pro Value odpowiada Dorota Malinowska. Karierę rozpoczęła w warszawskim hotelu Marriott w czerwcu 1992 r., gdzie zajmowała stanowiska: księgowego, głównego kasjera hotelu, kierownika ds. rozliczeń gotówkowych i bankowych, kierownika działu finansowego oraz zastępcy dyrektora finansowego.

Następnie objęła funkcję dyrektora finansowego w firmie Orco Hotel Project sp. o.o. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z firmą Cushman & Wakefield, gdzie pełniła rolę eksperta ds. nieruchomości hotelowych.

Aleksander Loster w 2002 r., po ukończeniu studiów, dołączył do firmy Cushman & Wakefield. Zajmował tu m.in. stanowisko starszego konsultanta w Grupie Rynków Kapitałowych.

Jacek Kozioł karierę zawodową rozwijał m.in. w PEKAO Banku Hipotecznym S.A. W 2011 r. przeszedł do działu wycen i doradztwa w firmie Cushman & Wakefield. W 2012 r. dołączył do Prime Crew, firmy doradczej specjalizującej się w nieruchomościach hotelowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA