PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Do końca października poznamy inwestora branżowego galerii Makrum

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 paź 2011 08:52

Do końca października poznamy inwestora branżowego galerii Makrum

Makrum Development prowadzi rozmowy z inwestorem branżowym, który zaangażuje się w realizację centrum handlowego w Bydgoszczy. Wynik negocjacji poznamy do końca października. Obecnie trwa proces „due diligence”.

REKLAMA

Rafał Jerzy, prezes Makrum Development nie może na razie zdradzić z kim prowadzone są rozmowy. - W tej chwili nazwa partnera, z którym prowadzimy negocjacje, jest jeszcze objęta tajemnicą handlową. Możemy jedynie powiedzieć, iż jest to spółka z siedzibą w Luksemburgu związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Ma ona zaplecze finansowe oraz dużą wiedzę w branżową - powiedział portalowi Propertynews.pl Rafał Jerzy.

- Spółka ta zaangażowała się w szczegółowy i profesjonalny proces due diligence, co nierozerwalnie związane jest z poniesieniem przez nią niemałych nakładów finansowych. Dlatego też uważamy, iż negocjacje z tym partnerem są obiecujące. Jednakże należy zwrócić uwagę także na to, iż zawarty list intencyjny przewiduje stosunkowo krótki okres wyłączności - do końca października br. - na prowadzenie negocjacji, a mamy świadomość zainteresowania innych podmiotów tym projektem - wyjaśnia.

I dodaje, że zainteresowanie inwestorów finansowych potwierdza potencjał, jaki reprezentuje centrum Makrum.

 


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA