PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dobra passa Galerii Katowickiej trwa. Co sprzyja dwucyfrowym wzrostom?

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 wrz 2016 15:31

Dobra passa Galerii Katowickiej trwa. Co sprzyja dwucyfrowym wzrostom? Galeria Katowicka

14-procentowy wzrost sprzedaży w zestawieniu z adekwatnym miesiącem 2015 roku – to wynik, jakim za sierpień br. może pochwalić się Galeria Katowicka. Jakie czynniki miały na to wpływ?

REKLAMA

Nie jest to jednorazowy sukces - od początku 2016 roku śląskie centrum handlowe odnotowuje kolejne wzrosty, a ostatni miesiąc tylko potwierdził dobrą passę obiektu.

- Dwucyfrowy wzrost sprzedaży jest synergią wielu czynników, począwszy od wzmocnienia oferty handlowej - w ostatnich miesiącach na mapie Galerii Katowickiej pojawiło się ponad 20 nowych punktów, optymalnego doboru najemców, po wysoką aktywność marketingową, z którą nie zwolniliśmy nawet w wakacje. W letnich miesiącach odbyło się u nas kilkadziesiąt wydarzeń, zarówno sprzedażowych, jak i kulturalno-rozrywkowych – mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej.

- Wynik cieszy tym bardziej, że zrealizowany został przy stabilnym, wynoszącym ok. 1,2 mln footfallu - dodaje.

Warto pamiętać, że odwiedzalność Galerii Katowickiej rosła nieprzerwanie, począwszy od 700 tys. osób miesięcznie w 2014 roku, do blisko 1,2 – 1.3 mln klientów obecnie. Oznacza to niemal podwojenie wyników. W 2016 footfall ustabilizował się, a - co ważne - sprzedaż wciąż rośnie. Galeria Katowicka, połączona z Dworcem PKP, z miejsca „przesiadkowego” stała się docelową destynacją zakupową dla mieszkańców Śląska i Katowic.

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic. Powierzchnia GLA obiektu wynosi 47 tys. mkw., na której znajduje się ponad 250 lokali i punktów handlowych. Galerię Katowicką odwiedza miesięcznie ponad milion klientów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA