PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dobry marzec dla Vistuli

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 kwi 2015 08:18

Sieć Vistula opublikowała wyniki sprzedaży za marzec br. Łączne przychody wyniosły 33,9 mln złotych, czyli aż o 23,7 proc. więcej niż w 2014 roku.

REKLAMA

- W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń marzec 2015 roku wyniosła około 103,0 mln zł i była wyższa o około 16,9 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego - podano w komunikacie.

Sprzedaż w segmencie odzieżowym wyniosła w marcu 18,5 mln złotych, czyli o 23,5 proc. więcej niż przed rokiem. Od stycznia do marca spółka zanotowała łącznie 54,5 mln złotych przychodów ze sprzedaży. To o 18,2 proc. więcej niż w tym samym okresie roku 2014.

Segment jubilerski reprezentowany przez markę W.Kruk zanotował przychody na poziomie 12,2 mln złotych. To o 29,3 proc. więcej niż przed rokiem. Od początku roku sprzedaż wyniosła 39 mln złotych, czyli o 14,4 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA