PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dobry start Coccodrillo

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lut 2017 09:55

Dobry start Coccodrillo Coccodrillo

Spółka CDRL od początku roku mobilizuje swoje siły. Efekty widoczne są już w wynikach wypracowanych w styczniu.

REKLAMA

W styczniu przychody spółki CDRL w polskiej sieci sklepów Coccodrillo wyniosły 9,63 mln zł. Przychody wygenerowane przez spółkę w kanale e-commerce w Polsce wzrosły o 3 proc. rok do roku do 1,15 mln zł.

- Rok zaczyna się zgodnie z naszymi wewnętrznymi założeniami. W najbliższych miesiącach będziemy pracować m.in. nad dalszym rozwojem i optymalizacją sieci. Już w I kwartale możemy otworzyć kolejne sklepy w Polsce i zagranicą. Bardzo liczymy też na e-commerce i pracujemy nad kolejnymi wersjami naszego sklepu internetowego – skomentował Tomasz Przybyła, wiceprezes CDRL. Przychody polskich sklepów sieci były o 6 proc. niższe niż w styczniu 2016 r.

W całym zeszłym roku przychody polskich sklepów sieci Coccodrillo wyniosły 138,0 mln zł, co oznacza wzrost o 13 proc. w porównaniu do 2015 roku. Przychody wygenerowane przez polski kanał e-commerce były w tym okresie o 63 proc. wyższe niż w 2015 r.

W ciągu trzech kwartałów zeszłego roku skonsolidowane przychody (we wszystkich kanałach sprzedaży łącznie) właściciela marki Coccodrillo wzrosły o 14,4 proc. do 151,47 mln zł. Wyniki finansowe za cały rok spółka poda 20 marca.

Marka Coccodrillo jest znana na czterech kontynentach, w tym m.in. w takich krajach jak Chiny, Brazylia, czy Arabia Saudyjska.

CDRL zadebiutowało na głównym rynku GPW w dniu 28 października 2014 r. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA