PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DomExpo Warszawa ma nowego szefa

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 sty 2015 12:05

Dariusz Łukasiewicz obejmie stanowisko prezesa warszawskiego centrum DomExpo.

REKLAMA

Dariusz Łukasiewicz jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej oraz Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Minnesota (USA). Kontynuacja nauki zawodowej na Uniwersytecie w Toronto oraz Imperial College w Londynie.
Ma ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów infrastrukturalnych w Polsce i za granicą, w tym 15 lat na stanowiskach kierowniczych.

Karierę zawodową rozpoczął w Kanadzie w 1988 roku jako inżynier w zakresie projektowania i nadzoru budowy mostów. Tam uzyskał uprawnienia budowlane (status PEO). Realizował szereg działań związanych z zarządzaniem, projektowaniem, monitorowaniem, nadzorem budowlanym i administracją projektów w ramach wsparcia technicznego Unii Europejskiej, polskich instytucji rządowych wszystkich szczebli wraz z Dyrekcją Dróg i Autostrad i Ministerstwem Transportu, Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, MSWiA, urzędami miast, organizacjami kolejowymi i instytucjami finansowymi i prywatnymi.

Jako dyrektor i administrator kontraktów budowlanych był odpowiedzialny za zarządzanie projektami we wszystkich aspektach technicznych ich realizacji: jakości, harmonogramu i budżetu, od projektowania poprzez budowę do ich zakończenia, przygotowanie dokumentów kontraktowych, procedur przetargowych i zarządzanie kontraktami na roboty budowlane. Przez cztery ostatnie lata pracował na stanowiskach zarządczych w firmach telekomunikacyjnych.

W latach 1995-2000 był przedstawicielem Kampsax International w Polsce, międzynarodowym ekspertem działającym w imieniu Komisji Unii Europejskiej jako osoba odpowiedzialna za zarządzanie programem, koordynację, monitorowanie i realizację projektów transportowych i infrastrukturalnych finansowanych z funduszy UE w ramach Phare w Polsce.
Był pośrednikiem w relacjach między Urzędem Rady Ministrów w Warszawie, później MSW oraz Komisją Europejską w Brukseli. W latach 2000-2009 pracował w Ove Arup & Partners International i był odpowiedzialny za kierowanie, koordynowanie i monitorowanie realizacji projektów infrastrukturalnych finansowanych ze środków UE w ramach ESC (Spójności Gospodarczej i Społecznej), CBC (Program Współpracy Transgranicznej) i EFDF (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • aleczadzeniejestemnajemca 2015-02-19 18:27:48
    …nowy prezesik, syf nadal ten sam. Ciekawe kiedy prokuratura do tej szopki zajrzy? Pan Brańco-Rykowski nadal z powodzeniem szaleje po opolszyźnie czy tam juz tez nabral ludzi na fantastyczne inwestycje?

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA