PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Domino's Pizza szykuje nowe otwarcia

  • www.portalspozywczy.pl
  • 06 maj 2014 13:38

- Nasza strategia na 2014 r. opiera się na dalszej budowie świadomości marki i rozwijaniu sprawdzonego modelu biznesowego. W najbliższym czasie planujemy też otwarcie dwóch nowych lokali w Warszawie i Krakowie - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Maciej Jania, Managing Director w DP Polska SA, firmie, która rozwija sieć Domino's Pizza w Polsce.

REKLAMA

- Przewidujemy, że zarówno częstotliwość wizyt w restauracji, jak i zamówień realizowanych w dostawie będzie rosła - po prostu jesteśmy coraz bardziej zabiegani i brakuje nam czasu na gotowanie w domu. Przewidujemy dalszy wzrost sprzedaży e-commerce, która w naszej sieci wynosi ponad 50 proc., innymi słowy co drugie zamówienie w dostawie składane jest on-line - mówi Maciej Jania.

Jak potwierdza, miniony 2013 rok był kolejnym okresem znaczącego rozwoju firmy, w którym odnotowano 43 proc. wzrost sprzedaży rok-do-roku, co daje pięć kwartałów z rzędu dwucyfrowego wzrostu sprzedaży rok-do-roku.

- W 2013 zwiększyliśmy liczbę lokali o 36 proc. w stosunku do roku poprzedniego. Otworzyliśmy trzy nowe punkty poza Warszawą, dwa w Krakowie i jeden w Piasecznie. W październiku ubiegłego roku uruchomiliśmy też pierwszy lokal franczyzowy w Warszawie, który bardzo szybko zaczął osiągać obiecujące wyniki. Nie wykluczamy, że to właśnie model franczyzowy odegra kluczową rolę w rozwoju sieci Domino's Pizza w Polsce, podobnie jak ma to miejsce na innych rynkach, w tym w Anglii i Irlandii, gdzie franczyzobiorcy stanowią 100 proc. sieci Domino's. Ponadto wdrożyliśmy nowy format lokali co pozwoliło na znaczącą redukcję kosztów, związanych z wystrojem i aranżacją oraz z opłatami eksploatacyjnymi - podsumowuje dyrektor DP Polska SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA