PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Doświadczenie klienta? Wszyscy chcą je umacniać

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 cze 2016 09:39

Doświadczenie klienta? Wszyscy chcą je umacniać Fot. Fotolia

Do Deloitte Digital dołączył zespół uselab, pioniera i lidera kategorii usług z zakresu User Experience i Customer Experience na polskim rynku i jednej z najbardziej doświadczonych firm strategiczno-projektowych w regionie.

REKLAMA

Dzięki połączeniu skali i doświadczeń globalnej sieci Deloitte Digital ze specjalistyczną wiedzą i innowacyjnym podejściem uselab możliwe będzie zaproponowanie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie Experience Strategy & Design, jako część oferty w zakresie transformacji cyfrowej. Usługi będą oferowane w regionie Europy Środkowej pod marką Deloitte Digital CE.

Do Deloitte Digital dołączył zespół uselab, pioniera i lidera kategorii usług z zakresu User Experience i Customer Experience na polskim rynku i jednej z najbardziej doświadczonych firm strategiczno-projektowych w regionie. Dzięki połączeniu skali i doświadczeń globalnej sieci Deloitte Digital ze specjalistyczną wiedzą i innowacyjnym podejściem uselab możliwe będzie zaproponowanie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie Experience Strategy & Design, jako część oferty w zakresie transformacji cyfrowej. Usługi będą oferowane w regionie Europy Środkowej pod marką Deloitte Digital CE.

Projektowanie doświadczeń, czyli całościowe definiowanie doznań odbiorcy w kontakcie z danym produktem lub usługą staje się obecnie jednym z kluczowych wyzwań, z jakim mierzą się zarządzający firmami i osoby odpowiadające za strategie cyfrowe i tworzenie innowacji w przedsiębiorstwach.

Szczegółowe zaprojektowanie obsługi we wszystkich punktach, w których dochodzi do kontaktu z marką w taki sposób, aby wywoływało pozytywne wrażenia oraz dawało satysfakcję użytkownikom i klientom to zadanie wymagające połączenia wiedzy i kompetencji interdyscyplinarnych zespołów, składających się ze strategów, analityków biznesowych, UX designerów, service designerów, badaczy, grafików i technologów.

- Do Deloitte Digital dołącza blisko dwudziestoosobowy zespół najlepszych konsultantów specjalizujących się w Experience Strategy & Design. Dzięki temu wzmocnieniu będziemy oferować naszym klientom niespotykane dotąd w Polsce i regionie Europy Środkowej połączenie komplementarnych usług z zakresu transformacji cyfrowej. Naszą ambicją jest prowadzenie innowacyjnych projektów i projektowanie rozwiązań światowej klasy, a ta transakcja zbliża nas do tego celu – mówi Zbigniew Szczerbetka, partner zarządzający CE Consulting Deloitte i Deloitte Digital CE.

uselab istnieje od 2007 roku. To jedna z pierwszych na polskim rynku firm specjalizujących się w User Experience i Service Design. Projektuje i wdraża podejście Experience Strategy & Design w organizacjach projektując usługi i produkty.

  • Krzysiek Nowakowski 2016-07-04 18:54:17
    User Experience to złożony temat, zasady projektowania to jedno, ale nie wolno zapomnieć też o fazie badań na klientach oraz uwzględnianiu ludzkiej psychologii. Jeśli kogoś interesuje to ostatnie, to zapraszam na bloga: goo.gl/9YNUSj
    gdzie opisują 4 zasady psychologii poprawiające sprzedaż na stronach internetowych.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA