PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Drugie centrum handlowe Konstantego Strusa ruszy w październiku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 kwi 2015 19:43

Drugie centrum handlowe Konstantego Strusa ruszy w październiku

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, jako inwestor i zarazem główny wykonawca, realizuje w Białymstoku przy ul. Jurowieckiej budowę obiektu usługowo-handlowego Galeria Jurowiecka z hotelem oraz infrastrukturą towarzyszącą. Otwarcie zaplanowano w październiku 2015 r.

REKLAMA

Jak informuje inwestor, prace przy budowie Galerii przebiegają zgodnie z założeniami. Budynek został podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej i wodno-kanalizacyjnej. Na ukończeniu są prace związane z elewacjami. Rozpoczęto prace wykończeniowe części wspólnych budynku, które zakończą się na początku sierpnia. Równolegle z tymi pracami obiekt zostanie wyposażony w niezbędne instalacje i systemy. Na przełomie sierpnia i września zakończone zostaną prace związane zagospodarowaniem terenu wokół Galerii oraz budową kładki nad rzeką Białą pomiędzy centrum przesiadkowym przy Al. Piłsudskiego, a terenem Galerii.

W kwietniu swoje prace wykończeniowe rozpoczynają pierwsi najemcy. Ich prace powinny zakończyć się z końcem września, tak aby całość obiektu była gotowa do otwarcia w październiku.

Otwarcie hotelu marki Ibis Styles dla gości planowane jest na koniec bieżącego roku.

Trwają też roboty związane z budową ulicy Jurowieckiej w Białymstoku, które rozpoczęły się 16 marca. Zakończenie i zgłoszenie do odbioru technicznego przewidziane jest do 30 czerwca bieżącego roku.

Do grona najemców Galerii Jurowieckiej dołączają też kolejne marki. Wiele z nich to sieci nieobecne dotąd na białostockim rynku. Pierwszy punkt w mieście otworzy na powierzchni 450 mkw. sklep obuwniczy Altero, a także Fitness Calypso, który zajmie powierzchnię 1300 mkw. Oferta z branży RTV AGD będzie dostępna w pierwszym w mieście salonie Media Expert (1000 mkw.). Także Krakowski Kredens będzie pierwszym sklepem tej sieci w Białymstoku.

W sumie w obiekcie znajdzie się około 120 punktów handlowych i usługowych, w tym kino i food court. Trwają negocjacje z najemcami na ostatnie powierzchnie.

Galeria Jurowiecka to śródmiejska galeria handlowo- rozrywkowa powstająca u zbiegu Al. Piłsudskiego, ul. Sienkiewicza i Jurowieckiej w Białymstoku. Obiekt jest złożony z części handlowo-rozrywkowej o powierzchni 25 000 mkw. oraz trzygwiazdkowego hotelu Ibis Styles.

Obiekt zaprojektowała firma Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma ASPENN.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ziutko 2015-04-03 13:09:09
    oni to stale mją jakies niezłe wyprzedaże na stronie, więc nie wiem po co czekać na otwarcie.
  • zenio 2015-04-02 15:39:36
    Obymedia expert zrobiło jakląś mega przecenę na otwarcie, bo mam kilka potrzeb.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA